کاشت مژه ابریشمی چیست؟

کاشت مژه ابریشمی به روشی گفته می شود که در آن از مژه هایی استفاده می شود که به دلیل جنسی که دارد به آن ابریشمی گفته می شود. در این روش از موهایی به اندازه ۶ تا ۱۷ میلی متر استفاده می شود که اندازه ی دقیق موها به ظاهر چشم ها و محل قرار گیری مژه ها بستگی دارد. مژه هایی که بر روی پلک ها قرار می گیرند با استفاده از چسب ها محکم می شود و به راحتی از سطح پلک ها جدا نمی شوند اما با توجه به مدت زمانی که فرد قصد دارد مژه ها باقی بمانند می توان از چسب های گوناگون با ماندگاری مختلف بهره گرفت.

 

کاشت مژه ابریشمی برای چه افرادی به کار گرفته می شود؟

کاشت مژه ابریشمی برای افرادی به کار گرفته می شود که به علل مختلف مژه هایشان را از دست داده باشند و یا به صورت ژنتیکی مژه های کم پشتی را داشته باشند. حتی افرادی که به دلیل بیماری های مختلف مانند آلوپسی و یا شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند می تواند از این روش استفاده کنند و به مژه هایی با ظاهری کاملا طبیعی دست پیدا کنند.

 

تفاوت مژه ابريشمی با مژه های دیگر

کاشت مژه ابریشمی به روشی گفته میشود که در آن مژه ها به صورت موقت پیوند زده می شوند و بعد از مدتی از سطح پلک ها جدا می شوند اما در سایر روش ها مانند کاشت مژه طبیعی موهایی که کاشته میشوند برای همیشه باقی خواهند ماند و هیچ مشکلی برایشان ایجاد نمی شود.حتی این روش ها به مراتب ایمن تر از روش های دیگر هستند به همین دلیل میتوانید با خیال راحت از آن بهره گیرید.

 

کاشت-مژه-ابریشمی2

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply