مهمترین علت رنگ نگرفتن مو چیست؟

علت رنگ نگرفتن مو

به علت تمایلی که خانمها به زیبایی و تنوع دارند ممکن است  بعد از گذشت مدتی از رنگ موی فعلی خود خسته شوند و درصدد برآیند تا رنگ موی خود را تغییر دهند .اما همیشه رنگ سرشان ، همانی که می خواستند نمی شود یا اصلا رنگ نمی گیرد.این مشکل زمانی پیش می آید که فرد مهارت و تجربه لازم در رنگ کردن را نداشته باشد برای پی بردن به علل رنگ نگرفتن مو با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

شاید برای رنگ کردن مو طبق دستورالعمل لازم عمل کرده باشید و پس از قرار دادن ترکیب رنگ مو و صبر کردن برای مدت زمان لازم، موها را بشویید ولی مشاهده کنید که موها در برخی قسمت ها یا به طور کلی رنگ نگرفته اند.

علت رنگ نگرفتن مو

دلیلی که باعث می شود موها رنگ نگیرد برمی گردد به مقاومتی که مو از خود در برابر مواد شیمیایی نشان می دهد.
برخی موها مقاومت بیشتری به مواد شیمیایی دارند.

این موضوع به خصوص در مورد موهای خاکستری و یا موهای ضخیم صادق است
و این موها دیرتر رنگ می گیرند.

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : نحوه رنگ کردن ریشه مو[/su_note]

راه حل رنگ نگرفتن مو

برای رفع مشکل رنگ نگرفتن مو باید ،موهایی که منافذ کمتری داشته، ضخیم بوده و یا خاکستری یا سفید هستند را قبل از رنگ کردن نرم کرد. برای این کار محصولاتی تحت عنوان pre-softening در بازار وجود دارند که با ترکیب با اکسیدان 10، می توانند موها را آماده پذیرش رنگ مو کنند. کافیست ترکیب این ماده با اکسیدان 10 را قبل از رنگ کردن موها و تنها به مدت 10 تا 20 دقیقه روی موها قرار دهید. سپس این ترکیب را از روی موها شسته و موها را به خوبی خشک کنید تا موها آماده رنگ شدن شوند.

علت نگرفتن رنگ مو

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

تماس با باقری بیوتی

4 Comments
 1. سلام خسته نباسید،،من موهام رو دکلره کردم کردم الان دیگه رنگ نمیگیره میشه بگین چیکار کنمـ

  • ممنون صبا جان

   لطفا شماره تماس بگذارید تا همکاران با شما تماس بگیرند و توضیحات کامل خدمتتان ارایه دهند

   از پیج اینستا ما هم دیدن نمایید

   arayesh.gole_narges

 2. سلام من موهامو دکوکرم کردم یه روز بعد رنگ گذاشتم ولی موهام رنگ نگرفت خیلی زشت شده موهام زرد و سفید شده الان باید چکار کنم. این دومین باره که دکوکرم گذاشتم هر دوبار هم اینطوری شدم سری اول احتمال دادیم که رنگ فاسد بوده ولی الان دوباره بعد از یک سال تکرار شد توروخدا راهنماییم کنید

 3. سلام من موهامو دکلره کردم اما اصلا ر نمیگیره هرکاری کردم اگرممکنه راهنماییم کنید

Leave a reply