بهترین پودر دکلره مو چیست؟

پودر دکلره مو یک ماده‌ی شیمیایی است که رنگدانه‌های طبیعی را از تارهای موی شما خارج می‌کند. می‌توانید پودر دکلره  مو را با انواع مختلف اکسیدان مخلوط کرده تا میزان قدرت آن را تغییر دهید.

ویژگی های پودر دکلره خوب

  1. پودر دکلره خوب غبار ندارد. یعنی وقتی از فاصله 30 سانتی متری پودر دکلره را داخل ظرف می ریزیم غباری بلند نمی شود.
  2. پودر دکلره خوب بعد از ترکیب با اکسیدان کف نمی کند

پودر دکلره وال وار حاوی چربی ست، هنگامی که دست شسته میشود دست کاملا حالت چرب است، این چربی باعث براق بودن موی دکلره شده می شود و هم از آسیب دیدن مو جلوگیری می کند. علت کراتینه داشتن این پودر چرب بودن پودر است.

بهترین-پودر-دکلره-مو

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : آموزش دکلره کردن ریشه مو[/su_note]

بهترین مارک پودر دکلره

مارک وال وار را به دلیل داشتن استانداردهای خوب می توان جز بهترین پودر های دکلره ایرانی قرار داد. پودر دکلره وال وار از مواد اولیه اسپانیایی اما در کشور عزیزمان ایران تولید می شود و همچنین این پودر دکلره پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان به شماره 16/10599 را دارد.

پس با خیال راحت می توانید به منظور بی رنگ کردن موی سر از پودر دکلره وال وار استفاده کنید. این پودر دکلره علاوه بر اینکه موهای شما را به پایه دلخواه می رساند با ایجاد یک لایه نامرئی بر سطح مو از آسیب رساندن به موی سر جلوگیری می کند.
پودر دکلره وال وار در دو رنگ سفید و آبی و در بسته بندی 500 گرمی در بازار موجود است.

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : آشنایی با پایه های دکلره[/su_note]

نکاتی درباره پودر دکلره

برای دکلره آمبره برای دکلره هایی که بلیاژ انجام میدهیم، پودری باید استفاده شود که به هیج عنوان کف نکند تا موقع کار دچار نشتی نشود و مناسب تکنیک آمبره و بلیاژ باشد.

آمبره به دلیل اینکه باید سفت درست شود، اگر میزان اکسیدان را کم کنیم ممکن است قدرت روشن کنندگی را از بین ببرد. بنابراین دردکلره معمولی و رنگ از اکسیدان یک استفاده می کنیم در آمبره و بلیاژ از اکسیدان دو استفاده می کنیم تا غلیظ تر درست شود.

نداشتن بوی بد و زننده پودر دکلره وال وار از دیگر ویژگی های این پودر دکلره است.

بهترین-پودر-دکلره

تفاوت پودر دکلره آبی و سفید

پودر دکلره و آبی و سفید هر دو دارای یک قدرت هستند ولی پودر دکلره آبی به دلیل داشتن دانه های آبی، رنگ نارنجی و زری مو را بخوبی از بین می برد، البته این بدان معنی نیست که بگوییم پودر آبی از پودر سفید قوی تر است.

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

گل-نرگس

منبع : سایت رژ لب

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply