بهترین ترفندها برای آرایش صورت های لاغر و کشیده

آرایش صورت لاغر

در صورتی که صورت لاغری دارید و دوست دارید صورتتان پر شود باید بدانید که نوع آرایش می‌تواند تاثیر زیادی در چاق یا لاغر نشان دادن صورت داشته باشد شما به راحتی می توانید با استفاده از تکنیک های آرایشی صورت لاغرتان را پر و زیباتر کنید.پس با توصیه های مفید سالن زیبایی باقری بیوتی برای آرایش صورت لاغر همراه باشید.

 

آرایش صورت های لاغر و کشیده باید طوری باشد که فرم صورت را به گردی و بیضی شکل بودن نزدیک کند و این کار با رنگ آمیزی های درست در آرایش انجام پذیر خواهد بود.

 

نکات آرایشی صورت های لاغر

1-در آرایش صورت های لاغر مدل ابروها بسیار در تغییر فرم صورت تاثیر گذار است. بهترین حالت و مدل ابرو برای صورتهای لاغر، ابروهای نسبتا پهن و صاف و البته بلند و مایل به سمت بالا و دو طرف صورت است تا از کشیدگی آن کم شود.

 

2-برای آرایش صورت لاغر توجه داشته باشید که بهتر است رنگ پوست یکی، دو درجه از رنگ پوست اصلی هر چه که هست بازتر باشد منظور ما این است که حتی اگر پوست سبزه ای هم دارید از کرم پودر یا پنکیک خیلی روشن استفاده نکنید و از همان گروه رنگهای برنزه اما روشن ترین آن استفاده کنید  تا با رنگ پوست اولیه هماهنگ شده و زیاد اختلاف آن دیده نشود .در مورد پوستهای سفید نیز بهتر است یک درجه پوست روشن تر شود.این کار باعث می شود برآمدگی های استخوانی صورتهای لاغر کمتر به چشم بیایند.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :نکات آرایشی برای پر نشان دادن صورت[/su_note]

 

3- در آرایش صورتهای لاغر و کشیده، استفاده از مژه مصنوعی ،بخصوص برای افرادی که مژه های کم یا کوتاهی دارند بسیار تاثیر گذار است و باعث پرتر نشان دادن صورت خواهد شد.

 

Skinny-facial- makeup2

 

 

4-برای پر نشان دادن صورت های لاغر، آرایش چشمها هشتی، تیز و به دو طرف صورت مایل شود نه خیلی بالا و به سمت انتهای ابرو.

 

5- صورتهای لاغر و کشیده هنگام زدن رژ گونه باید حالت خنده به چهره بدهند و بعد کمی زیر آن برآمدگی حاصل از خندیدن را با برسی پهن به دو طرف صورت بخصوص سمت گوشها رژ گونه بزنند تا گونه ها برجسته دیده شوند و صورت را پرتر نشان دهند.

 

6- در آرایش صورت لاغر سعی کنید از رنگهای روشن و شاد برای سایه و رژ لب استفاده کنید  زیرا رنگهای شاد سهم بسزایی در زیبایی چهر ه های لاغر و کشیده دارند.

 

7-برای پر تر نشان دادن صورت،بهتراست موها باز و اطراف صورت ریخته شود و زیاد بالا و به دو طرف محکم کشیده نشود.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply