نکته های طلایی آرایش پوست چرب

آرایش پوست چرب

 اگر پوست شما چرب است و بعد از آرایش کردن ،به سرعت مواد آرایشی از روی صورتتان پاک می شود جهت  آشنایی با روشهای آرایش پوست چرب برای  ماندگاری بیشتر آرایش، با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

شستشوی مناسب

اولین و مهم ترین قدم برای داشتن آرایش تمیز بر روی پوست چرب ، از بین بردن چربی پوست است.

برای از بین بردن چربی پوست می بایست هر روز صورتتان را با ژل مخصوص شست شوی پوست چرب بشویید پس از شستشو ی صورت ،سطح پوستتان را  با تونر مناسب پوست چرب پاک کنید .این دو کار باعث می شود بتوانید چربی پوستتان را کنترل کنید تا در نتیجه آرایش بهتری روی پوست چرب خود داشته باشید.

 

استفاده از دستمال مخصوص

برای اینکه آرایش تمیزی رو پوست چرب داشته باشید می توانید از دستمالهایی که چربی پوست را می گیرند استفاده کنید .

 

Oily-skin- makeup2

 

زیر سازی و مات کردن

قبل از شروع به آرایش پوست چرب ، باید پوستتان را با استفاده از کرم های پرایمر زیر سازی کنید این کرم ها کمک می کنند تا بعد از آرایش کردن صوررتتان برق نزد و آرایش روی صورتتان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

کرم پودر مخصوص پوست چرب

بعد از پوشاندن صورت با کرم مرطوب کننده ی مات یا پرایمر ، کرم پودر مخصوص پوست های چرب روی پوست تان بزنید و با پد مخصوص آرایش کرم پودر را روی همه جای صورت تان پخش کنید .

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :آرایش صورت دخترانه ساده[/su_note]

 

گرفتن چربی پوست

بعد از نشستن کرم پودر بر روی صورت ، یک دستمال کاغذی را روی صورت تان قرار داده و بسیار آهسته دستمال را روی صورت تان فشار دهید  تا چربی های اضافی از روی پوست تان پاک شوند.

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply