مهمترین دلایل قارچی شدن کاشت ناخن

قارچی شدن کاشت ناخن

سالن زیبابی باقری بیوتی در این مقاله سه مورد از دلایل قارچی شدن کاشت ناخن را برای شما عزیزان بیان می کند.

یکی از مهمترین دلایل قارچی شدن کاشت ناخن رعایت نکردن اصول اولیه کاشت است که منجر به هواگرفتگی کاشت می شود. بنابرین زمانی که با ناخن هواگرفته کار انجام می دهید کثیفی می تواند زیر مواد کاشت برود و آنجا بماند و قارچی شدن ناخن را به همراه آورد.

یکی دیگر از دلایل قارچی شدن ناخن،سوهان کشیدن زیاد است .بهتر است به اندازه ای سوهان کشی انجام شود که چربی صدف و صیقلی بودن آن از بین برود. سوهان کشی زیاد باعث رسیدن به گوشت می شود و به دلیل عدم رسیدن هوا به صدف ناخن، قارچ ها بوجود می آیند.در صورتیکه صدف ناخن در اثر اصابت با جایی زخم شد باید سریعا به ناخنکار مراجعه کنید تا کاشت را ریمو کند در غیر اینصورت باعث قارچی شدن کاشت خواهد شد.

 

reason-for- fungal-nail planting

 

راه درمان قارچ ناخن

۱ – سعی کنید همیشه ناخن را خشک نگه دارید زیرا قارچ ها در محیط های گرم و مرطوب رشد می کنند برای انجام کار های روزمره که با آب سروکار دارید از دستکش استفاده کنید.

۲- برای درمان قارچ ، ناخن باید در معرض هوا و روشنایی قرار گیرد تا درمان شود .پس هر گونه مواد کاشت یا لاک ناخن را کاملا از روی ناخنتان پاک کنید.

3- برای درمان قارچ از محلولهای ضد قارچ نظیر قطره کلوتریمازول استفاده کنید.

4 – سرکه سیب و آب اکسیژنه را نصف به نصف با هم مخلوط کنید. سپس برای چند روز و هر روز به مدت ۴۵ دقیقه دست خود را در این محلول قرار دهید.

برای انجام تخصصی کاشت ناخن در تهران می توانید به سالن زیبایی باقری بیوتی مراجعه کنید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply