آموزش بهترین روش برای برداشتن ابرو

برداشتن ابرو توسط خود فرد نیاز به مهارت و دقت زیادی دارد تا بتوان ابروهای خود را متناسب با فرم صورت به صورت یک قاب تمیز درآورد. موقع برداشتن ابرو باید توجه داشت كه موها یكی یكی و در جهت رشد مو برداشته شوند.

 

اصول برداشتن ابرو

 

نقطه آغاز ابروان کجاست؟

مداد را در کنار بینی به صورت عمودی نگه میداریم نقطه طلاقی مداد با ابرو، همان محل شروع ابرو شماست.

 

بلندترین نقطه ابرو کجاست؟

مدادی را در کنار بینی به سمت قسمت خارجی عنبیه چشم (قسمت رنگی چشم) نگه دارید . محل طلاقی مداد با ابرو، محل بلندترین نقطه ابروی شما را مشخص می شوند.

 

نقطه پایانی ابرو کجاست؟

مدادی را طوری نگهدارید که امتداد آن از کنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد. محل طلاقی مداد با ابروی شما دقیقا نقطه پایانی ابروی شماست.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : قرینه سازی ابرو چیست؟[/su_note]

 

شکل درست ابرو را پیدا کنید؟

وقتی به ابروی خودتان نگاه می کنید، باید دو خط مرئی وجود داشته باشد. یکی از نقطه شروع ابرو تا بلندترین نقطه ابرو و دومی‌از بلندترین نقطه ابرو تا نقطه انتهای ابرو. این خطوط باید ممتد و بدون قطعی باشند و در انتها نازک شود.

اگر تا کنون ابرویتان را برنداشته اید، بگذارید اولین بار یک شخص متخصص این کار را برای شما انجام دهد و ابرویتان را شکل بدهد. و همچنین این را به یاد داشته باشید که همیشه در جهت رشد مو ابروانتان را بردارید. این مسئله درد ناشی از کنده شدن مو را کم میکند.

 

اصول-برداشتن-ابرو

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : آموزش اصلاح ابرو با تیغ[/su_note]

 

مراحل برداشتن ابرو

برای برداشتن ابرو ابتدا موهای ابرو را به سمت بالا برس میزنیم و موهای اضافه را می چینیم نه به مقدار زیاد،چون موهای ابرو مرحله به مرحله باید کوتاه شود. اگر یک دفعه کوتاه شود سر ابرو به سمت پایین میخوابد. پس اول اضافه موهای ابرو را برمیداریم و ازسرابرو تا زاویه ابرو، بالای ابرو را مرتب میکنیم. از بالای ابرو فرم ابرو را مشخص میکنیم تا قسمت زاویه ابرو میرویم، بعد از آن قسمت کمان ابرو را تا دنباله ابرو را تمیز میکنیم، تا پشت ابرو مشخص شود.

 

حالا اگر ابرو به صورت زاویه دار میخواهید، شصت دست باید روی زاویه ابرو باشد، از سر ابرو تا زاویه ابرو را تمیز کنید و از زاویه ابرو تا دنباله ابرو را تمیز کنید.

 

در صورت ابرو هلال، شصت دست دیگر را کنار دنباله ابرو بگذارید پشت ابرو را به صورت هلال مرتب کنید بعد زیر ابرو می آییم، برای مرحله اول باید خط ابرو مون را مشخص کنید، یک دفعه نمی آییم زیر ابرو را تمیزکنیم، چون به این صورت خط ابرو رانمی توانیم پیدا کرد. قانون سه دو یک برای ابرو های استاندارد صدق میکند.

 

روش-برداشتن-ابرو

 

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی قرینه سازی و اصلاح ابرو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه قرینه سازی و اصلاح ابرو را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply