مناسب ترین رنگ ها برای آرایش تابستانی

آرایش تابستانی شیک

حفظ آرایش تابستانی به دلیل گرمای هوا در این فصل کار دشواری است اما از آنجایی که حفظ آراستگی و زیبایی صورت از دغدغه های اصلی خانم هاست برای حفظ آرایش تابستانی لازم است از رنگ های مخصوصی استفاده شود تا آرایش روی صورت بیش از اندازه جلوه نکند و ظاهر ناخوشایندی به پوست ندهد.سالن زیبایی باقری بیوتی در این نقاله رنگ های مناسب آرایش تابستانی را به شما پیشنهاد می دهد.

 

نارنجی براق؛ یک رنگ گرم

نارنجی جز خانواده رنگ های گرم بوده و جایگزینی برای رنگ قرمز کلاسیک محسوب می شود شما می توانید از رنگ نارنجی به عنوان رژ لب یا سایه زیر چشم در آرایش تابستانی استفاده کنید و چهره ای درخشان داشته باشید.

 

سایه های رنگی

شما برای سایه چشمتان امکان استفاده از طیف وسیعی از رنگ ها را دارید استفاده از رنگ های قهوه‌ای، بنفش، زرشکی و رنگ‌هایی از این دست در آرایش تابستانی چشمانی زیبا را به شما هدیه خواهد کرد.

 

آرایش-تابستانی- شیک

رنگ هلویی

از رنگ هلویی می‌توانید به صورت‌های پودر یا کرم در آرایش تابستانی صورت استفاده کنید.استفاده از رنگ هلویی و نارنجی پرتقالی در آرایش تابستانی جذابیت چهره شما را دو چندان خواهد کرد .

 

آبی متمایل به سبز

معمولاً افراد در فصل تابستان به خاطر گرمای بیش از حد هوا کم حوصله می‌شوند؛ بنابراین استفاده از رنگ‌هایی مانند آبی متمایل به سبز در ترکیب رنگ‌های به کار رفته برای آرایش تابستانی صورت می‌تواند شادابی شما را به دیگران منتقل کند و از کم حوصلگی ناشی از گرمی هوا که در افراد وجود دارد بکاهد.همچنین می توانید از این رنگ به عنوان لاک ناخن برای ست کردن با رنگ لباستان استفاده کنید.

 

رژ لب با طعم توت فرنگی

رژ لب‌هایی با رنگ قرمز می‌توانند در روحیه‌ی شما و دیگران تأثیر خوبی بر جای بگذارند. رنگ قرمز مشابه قرمزی که در توت فرنگی وجود دارد، می‌تواند حجم بیشتری را به لب‌ها القا کند. قرمز توت فرنگی و قرمز زغال اخته‌ای هر دو جزءِ پرطرفدارترین رنگ‌ها در بین خانم‌ها هستند که از آن‌ها به عنوان رژ لب در آرایش تابستانی صورت استفاده می‌شود.

 

آرایش- تابستانی

 

 

از رنگ مشکی در آرایش تابستانی استفاده نکنید

استفاده از رنگ مشکی در فصل تابستان باعث آزار شما و به خطر انداختن سلامتیتان خواهد شد زیرا استفاده از این رنگ باعث جذب بیشتر گرما و اشعه هاای مضر خورشید خواهد شد و ممکن است باعث گرما زدگی شما شود.

 

به هر حال فرصت تابستان می‌تواند زمان مناسبی برای امتحان رنگ‌های جدید در آرایش شما باشد و ممکن است حتی این فصل گرم، رنگ‌هایی را در دایره‌ی سلایق شما وارد کند که نه تنها در این فصل بلکه برای همیشه طرفدار آن‌ها شوید!

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply