آشنایی با چند روش طبیعی برای صاف کردن مو

صاف کردن مو | بسیاری از خانم ها تمایل به داشتن موها ی صاف و نرم دارند  شاید شما تا به امروز دنبال روش هایی برای صاف کردن موهایتان بوده اید اما راه حل خوب و کم هزینه برای صاف کردن مو را  پیدا نکرید  باور کنید داشتن موهای صاف آرزوی محالی نیست .ما به شما توصیه می کنیم روش های طبیعی صاف کردن مو را امتحان کنید  سالن زیبایی باقری بیوتی روش صاف کردن طبیعی مو  را به شما خواهد گفت پس با ما همراه باشید.

4 داروی خانگی برای صاف کردن مو

الف )صاف کردن مو با تخم مرغ

تخم مرغ  به علت داشتن  منابعی از از پروتئین، اسیدهای چرب و لسیتین  به سرعت مو ها را صاف و درخشان می کند در واقع تخمم مرغ یکی از بهترین مواد طبیعی جهت قویس و ضخیم کردن مو می باشد.برای صاف کردن مو با تخم مرغ  مخلوطی از سفیده تخم مرغ و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق غذا خوری عسل تهیه کنید آن ها را  تا زمانی که یک خمیر صافی بدست آید هم بزنید.سپس این ترکیب را بر روی مو و پوست سر بمالید. سر خود را با یک کلاه بمدت 30 دقیقه بپوشانید. سپس موها را با یک شامپوی ملایم و آب سرد بشویید و تاثیر آن را احساس کنید.

ب) صاف کردن مو با روغن نارگیل

برای صاف کردن مو ، آن را  با روغن تغذیه کنید. روغن نارگیل (آلی و تصفیه شده) یکی از بهترین موارد برا ی صاف کردن مو است  و  موهای خشک و آسیب دیده را مرطوب می کند، در نتیجه مو براق و سالم می شود .برای اینکار روغن نارگیل گرم  را از ریشه تا انتها به موها زده برای چند دقیقه موها را ماساژ بدهید و با کلاه یا حوله موهای خود را بمدت حداقل نیم ساعت بپوشانید . سپس موها را با آب، و سپس شامپو مثل همیشه بشوئید.

Normal-hair- straightener

ج)صاف کردن مو باسس مایونز

سس مایونز به دلیل داشتن اسیدهای آمینه، پروتئین و آنتی اکسیدان ها موها را قوی و وصاف و براق می کند برای صاف کرد مو با سس مایونز نصف فنجان سس مایونز چرب را به موها بزنید تا موها مرطوب شوند سپس با یک کلاه نیم ساعت بپوشانید با استفاده از آب سرد و شامپوی ملایم موها را بشویید این شیوه را هفته ای یک بار برای هیدراته کردن و براقی مو استفاده کنید

د)صاف کردن مو با سرکه سیب

 آخرین پیشنهاد ما برای صاف کردن مو استفاده از سرکه سیب است سرکه سیب موها را نرم، براق و مرطوب میکند. علاوه بر این، شوره سر ، خارش پوست سر را درمان میکند و حتی به مو های فر هم کمک میکند برای این منظور سرکه سیب و آب را مخلوط کنید. پس از شامپو کردن، موها و پوست سر را ماساژ دهید. چند دقیقه بعد با آب سرد بشوئید.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply