آموزش اصلاح ابرو با تیغ

اصلاح ابرو با تیغ

اصلاح ابرو با تیغ، به علت اینکه وقت بسیار کمی می‌گیرد بسیار برای خانم ها محبوب است.اصلاح ابرو با تیغ بهتر از موچین و بند می باشد زیرا در صورت استفاده از موچین یا بند کندن مو باعث باز شدن منافع پوست و ورود آلودگی از طریق این منافذ به پوست خواهد شد.

 

 

مراحل اصلاح ابرو با تیغ

برای اصلاح ابرو با تیغ باید قبل از همه چیز باید یک یک تیغ مخصوص اصلاح تهیه کنید.

اصلا- ابرو-با- تیغ

 

 

مرحله اول

اول از همه باید صورتتان را با آب گرم یا ولرم بشویید تا آماده شود. آب گرم باعث می‌شود موها نرم و آماده تراشیده شدن شوند.

 

مرحله دوم

از مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست اطراف ابرو دچار سوزش و قرمزی نشود و حرکت تیغ روی آن به راحتی صورت بگیرد.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : آموزش بهترین روش برای برداشتن ابرو[/su_note]

 

مرحله سوم

حالا با یک مداد ابرو، شکل ابروها را تنظیم کنید تا بدانید که کدام موها را باید با تیغ بتراشید و کدام یک باید بمانند. خیلی دقیق، یک ابروی زیبا و مرتب بکشید و دور تا دور ابرو را خط ایجاد کنید. این شکل دادن به ابرو با مداد، کمکتان خواهد کرد که ابروهای منظم و زیبایی را ایجاد کنید.

 

مرحله چهارم

اول موهای بین دو برو را بتراشید. دسته تیغ را به صورت کج و مورب بگیرید و روی پوست این ناحیه بگذارید. حالا با نوک تیغ، شروع کنید به تراشیدن موهای اضافی که خارج از شکل اصلی ابروها هستند.

 

اصلا- ابرو-با- تیغ (2)

 

مرحله پنجم

معمولا ابروها در قسمت بالا و رو به پیشانی، رشد زیادی ندارند، اما اگر تمایل دارید که موهای ریز و پرزمانند این بخش را بگیرید، تیغ را به شکل صاف در دست بگیرید و مستقیم روی پوست بگذارید.موهای پرز مانند را بتراشید و سعی کنید همه را در جهت رویش مو و در یک خط راست و مستقیم بزنید.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : 9 اشتباه رایج در برداشتن ابرو[/su_note]

 

مرحله ششم

حالا نوبت زیر ابروست. با دست آزادتان، کمی ابرو را بالا بکشید و تیغ را به صورت کاملا خوابیده و از کنار روی پوست زیر ابرو بگذارید. از زیر خط ابرویی که کشیده‌اید، موهای اضافی را بزنید. از بخش آرک ابرو شروع کنید و کم‌کم به سمت انتهای آن بروید. فقط حواستان باشد که از خط ابروی خودتان که آن را با مداد پررنگ کرده‌اید، پیروی کنید تا شکل ابروها طبیعی و زیبا باشد.

 

مرحله هفتم

همه این مراحل را برای ابروی دیگرتان هم انجام دهید و کاملا در آینه نگاه کنید که ابروها تقارن داشته باشند. در حین انجام کار، با یک تکه پنبه یا دستمال کاغذی موهای تراشیده روی پوست را برطرف کنید تا کاملا شکل ابرو را ببینید، اما خط ابرو را پاک نکنید.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی قرینه سازی و اصلاح ابرو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه قرینه سازی و اصلاح ابرو را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

منبع : زیبامون

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply