روش پارافین تراپی دست ها

پارافین تراپی دست

پارافین تراپی دست شیوه ای عالی برای بهبود وضعیت پوست دست‌ ها است که خشکی، زبری و پینه‌ های احتمالی این نقطه را به خوبی از بین می‌ برد.به منظور پارافین تراپی دست پیش از هر چیز باید دست ها را به طور کامل با صابون آنتی باکتریال بشویید تا عاری از هرگونه آلودگی و چربی گردد، سپس دست ها را به آرامی خشک کنید و به وسیله کرم مرطوب کننده به مدت 3 الی 5 دقیقه پوست این ناحیه را ماساژ بدهید.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی پارافین تراپی (جوانسای دست و پا) سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی پارافین تراپی را بخوانید

 

روش پارافین تراپی دست ها

مقدار مناسبی از پارافین بهداشتی درون دستگاه پارافین تراپی بریزید و حرارت دستگاه را روی 50 درجه سانتی گراد (مترادف با 125 درجه فارنهایت) تنظیم کنید. بعد از رسیدن دستگاه به این درجه، پارافین به حالتی مایع درآمده و شکلی روان به خود می گیرد.

 

[su_box title=”این مطلب را نیز بخوانید” box_color=”#9b18dc”]پارافین تراپی چیست؟[/su_box]

 

سپس حرارت پارافین را به منظور جلوگیری از سوختگی تست کنید و دست ها را به طور کامل (تا ناحیه مچ) داخل دستگاه فرو ببرید و بعد از چند ثانیه بیرون بیاورید. سپس برای بار دوم دست ها را داخل پارافین فرو ببرید و دوباره بیرون بیاورید. این عمل را تا 5 الی 6 مرتبه تکرار کنید تا لایه ای با ضخامت نازک روی پوست دست ها را در بر بگیرد. بعد از این مرحله باید به وسیله نایلون نازک به طور کامل دست ها را بپوشانید و به وسیله ی دستکش حوله ای از حفظ گرمای پارافین برای مدت زمانی در حدود 20 الی 30 دقیقه، اطمینان حاصل کنید.

بعد از گذشت 20 الی 30 دقیقه، دستکش ها را بیرون آورید و پوشش نایلونی را کنار بزنید، سپس به آرامی پارافین بهداشتی را که سرد و جامد شده از روی پوست دست ها بردارید و به طور کامل تمیز کنید.

 

پارافین-تراپی- دست

 

در این مرحله باید توسط یک روغن زیبایی گیاهی همانند روغن نارگیل طبیعی به ماساژ دادن پوست دست ها بپردازید و این ماساژ را به مدت 3 الی 5 دقیقه ادامه دهید. این روغن گیاهی علاوه بر ایجاد طراوت و چربی مناسب، به لطافت و حفظ رطوبت پوست دست ها کمک می کند و حالتی نرم و تازه به پوست شما می دهد.

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

منبع : رایان درمان

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply