قرینه سازی ابرو چیست؟

در این مقاله از سالن زیبایی باقری بیوتی می خواهیم شما را با قرینه سازی ابرو آشنا کنیم.طراحی و قرینه سازی ابرو  قبل از شروع کار میکروپیگمنتیشن می باشد. قبل از شروع کار این کار لازم است که طراحی را با دقت انجام دهیم زیرا میکروپیگمنتیشن آرایش دائم ابروها می باشد و جبران هرگونه اشتباهی در این کار زمان بر و هزینه بر خواهد بود.

 

آموزش روش قرینه سازی ابرو با خط کش

ابتدا نقطه وسط بین دو ابروها را مشخص میکنیم که از وسط بینی به سمت بلا میبریم تا نقطه وسط این دو مشخص شود البته باید انحراف بینی را هم در نظر بگیریم که ممکن است بعضی ها انحراف بینی داشته باشند با خطا مواجه شود. نکته دیگر اینکه باید از ماژیک های آرایشی استفاده کنیم و از مداد های آرایشی استفاده نکنیم. به دلیل اینکه مدادهای آرایشی دارای سرب هستند و در حین کار سرب را نیز وارد بدن میکنیم ولی ماژیک های آرایشی فاقد سرب هستند و ماندگاری بیشتری در حین کار دارند و شما طرح خود را از دست نمیدهید.

بعد از اینکه نقطه وسط را پیدا کردیم خط کش قرینه کردن ابروها را که برحسب سانتی متر است از قسمت صفر خط کش دقیقا وسط خط کش قرینه سازی ،درست روی خط قرینه سازی وسط دو ابرو قرار می دهیم. با توجه به فاصله ابروهای مشتری و از جایی که تاج ابرو شروع می شود .

 

 

قرینه- سازی- ابرو

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : همه چیز درباره هاشور ابرو،قرینه سازی ابرو[/su_note]

 

گام بعدی در قرینه سازی ابرو

از یک سانت و نیمی که از تاج ابرو مشخص کردیم دقیقا تا 6/5 نیم سانتی علامت گذاری می کنیم.

 

قرینه کردن ابرو

قرینه کردن ابرو

 

وصل کردن خط ابروها به هم با استفاده از کولیس

در مرحله بعد ما با استفاده از یک شی صاف که کولیس است این خط ها را به هم وصل میکنیم. که دو قله به هم وصل می شود و دو تاج ابروهای متقارن شده با هم و موازی هم وصل میشوند. در این مرحله از آموزش قرینه سازی کولیس را باز کرده و برای اینکه از متقارن بودن ابروها و اینکه رو به روی هم هستند مطمئن شویم در تاج و سپس قله ابرو رو به روی هم قرار میدهیم تا ببینیم که قرینه سازی به درستی انجام شده است یا نه.

 

 

قرینه- سازی- ابرو-با-خط کش

 

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی قرینه سازی و اصلاح ابرو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه قرینه سازی و اصلاح ابرو را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-باقری بیوتی

منبع : ماتیکا

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply