معرفی 6 ماسک بی نظیر ترمیم و احیای مو

ماسک ترمیم و احیای مو

بسیاری از خانمها از داشتن موهای خشک و شکننده و وز ابراز ناراحتی می کنند زیرا داشتن موهای صاف و در خشنده آرزوی هر خانمی می باشد معمولا موها در اثر تماس با مواد شیمیایی و آلودگی و سایر عوامل محیطی طراوت و زیبایی خود را ازدست می دهند لذا استفاده از ماسک می تواند به ترمیم و احیای موی شما و بخشیدن طراوات و زیبایی به انها کمک کند.سالن زیباایی باقری بیوتی 15 ماسک موثر برای ترمیم و احیای مو را به شما معرفی می کند.

برای آشنایی با خدمات ترمیم و احیای مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی ترمیم و احیای مو  را بخوانید.

 

1-ماسک ترمیم و احیای مو نوتروجینا Neutrogena

ماسک احیای مو نوتروجینا Neutrogenaحاوی روغن زیتون است و بوی فوق العاده ای دارد. این ماسک برای  موهای خشک و آسیب دیده و وز و موی بیش از حد رنگ شده  که تحت تاثیر مواد شیمیایی بوده اند مناسب است.

طریقه مصرف : پس از شامپو کردن موها، کمی از آن را روی موهای خیس بزنید،پنج دقیقه صبر کنید،سپس موها را به خوبی بشویید.

 

2-ماسک ترمیم و احیای مو کِراستاس Kerastase

ماسک احیای مو کِراستاس Kerastase به سرعت موها را آبرسانی و درخشان می کند. این ماسک مو شامل گلوکز، پروتئین و لیپید بوده و برای موهای خشک مناسب است.

طریقه مصرف : به اندازه یک سکه از این ماسک مو را کف دست بمالید.سپس آن را روی ساقه مو به پایین ماساژ دهید.5تا 10 دقیقه صبر کنید و سپس موها را به خوبی بشویید.

 

3-ماسک ترمیم و احیای مو قوی ویداد Ouidad

ماسک احیای مو قوی ویداد Ouidadبرای موهای فر و مجعد مناسب است. این ماسک مو سه خاصیت نرم کنندگی، از بین برنده وز موها و از بین برنده خشکی موها را دارد.

طریقه مصرف : موها را به چند دسته تقسیم کرده و ماسک مو را به هر قسمت بمالید.کف سر را با نوک انگشتان ماساژ دهید و سپس شانه کنید تا ماسک مو در کل سر پخش شود.2دقیقه صبر کنید.کل سر را بشویید.

 

4- ماسک ترمیم و احیای موی لِئونور گِریل

ماسک احیای موی لِئونور گِریل به سرعت خشکی موها را از بین می برد و برای موهای خشک و کم پشت مناسب است. این ماسک مو حاوی کلاژن است و به درخشش موها موها کمک می کند.

طریقه مصرف : شما می توانید از این ماسک به صورت روزانه استفاده کنید به این صورت که  آن را روی ساقه تا انتهای مو زه .سپس باید 3 تا 5 دقیقه صبر کرده و در نهایت موها را شست.

 

5- ماسک ترمیم و احیای موی لورآل L’Oreal

ماسک احیای موی لورآل L’Orealبرای همه انواع مو مناسب است این ماسک مو قوی برای از بین بردن دو شاخگی یا موخوره انتهای موها مناسب است و موها را نرم و درخشان می کند. این ماسک مو با یک بار شستن موها نتیجه داده و موهای خشک و آسیب دیده را ترمیم می کند.

طریقه مصرف :موها را شامپو کنید.کمی ماسک مو روی کف دست و سپس روی موها بمالید.موها را از ساقه تا انتهای آن ها ماساژ دهید.سه تا پنج دقیقه صبر کنید.سپس آن ها را به خوبی بشویید.

 

6-ماسک ترمیم و احیای مو یولاژ هیدراسورس Biolage Hydrasource

ماسک احیای مو یولاژ هیدراسورس Biolage Hydrasource این ماسک مو قوی برای ترمیم موهای کدر و آسیب دیده مناسب بوده و تنها با یک بار شستشو تاثیر خود را نشان می دهد.

طریقه مصرف : ماسک مو را روی موهای خیس بمالید 3دقیقه صبر کنیدسپس آن را بشویید.

 

 

7- ماسک احیای مو انبه و پاپایا فری مَن Freeman Papaya and Mango

ماسک احیای مو انبه و پاپایا فری مَن Freeman Papaya and Mangoبرای موهای خشک ووز مناسب بوده و گره های مو را ازبین برده و صاف می کند.

طریقه مصرف: پس از شامپو کردن موها، کاندیشنر را روی آنها زده و ماساژ دهید.سه دقیقه صبر کنید.موها را کاملا بشویید.

 

برای اطلاع از سایر مارک های معروف ماسک احیای مو به سایت ای میکاپ مراجعه کنید. اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply