7 ترفند مهم برای آرایش صورت

آرایش کردن دارای تکنیک ها و اصول خاصی است و به آسانی که فکر می کنید نیست. اگر بر اساس  روش های درست خود را آرایش کنید خواهید توانست تا حد زیادی عیوب چهرتان را پوشش دهید و زیبایی طبیعی خود را دو چندان کنید.

 

1-در مورد آرایش چشم ها ،حتما از سایه چشم مرغوب و مناسب  و متناسب با چهرتان استفاده کنید برای اینکه متوجه شوید چه سایه چشمی مناسب چهره شما است انواع رنگ های سایه را برروی چشم خود تست کنید.

۲-  برای درخشش بیشتر رنگ چشم هایتان می توانید خط چشمی نازک به رنگ  قهوه ای تیره یا خاکستری ،در قسمت  بالا و پایین پلک خود بکشید.همچنین برای نمایان شدن هر چه بیشتر چشهایتان از سایه چشمی که با رنگ چشم شما تضاد داشته باشد استفاده کنید.

 

آرایش-صورت

 

۳-شما می توانید با استفاده از یک پنهان ساز با تن رنگ گرم  حلقه های تیره زیر چشمتان را محو نمایید و زیبایی چهرتان را افزایش دهید همچنین برای حفظ زیبایی زیر چشم و جلوگیری از ایجاد حلقه های تیره حتما از ریمل ضد آب استفاده نماید.

۴-  در صورتی که چشمانتان حالت پف کرده دارد برای از بین بردن این پف ها سعی کنید قبل از هرگونه آرایشی ، کمپرس آب گرم استفاده کنید همچنین برای اینکه پف چشمانتان کمتر دیده شود یک آرایش خفیف  روی صورت داشته باشید.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :15 مدل جذاب آرایش عروس ایرانی[/su_note]

 

۵- ابروها سهم بسزایی در زیبا نشان دادن صورت شما دارند  ابروهای بد شکل کل آرایش را به هم می‌ریزند.برای برداشتن سعی کنید  به یک آرایشگر ماهر مراجعه کنید همچنین از نازک و باریک کردن ابروهای خود اجتناب کنید زیرا پر کردن آنها کمی‌مشکل است.

۶- برای آرایش لب ها، از یک خط لب استفاده کنید و لب پایینی خود را یک کم بزرگتر کنید.برای لب ها از یک رژ لب نسبتا تیره استفاده نموده، و برای مرکز لب پایینی از جلای روشن تر بهره بگیرید

 

7- اگر به دنبال امتحان تکنیک های جدید آرایشی برای چشم ها، گونه ها یا لبان خود هستید، به خاطر داشته باشید که مراقبت مرتب از پوست خیلی مهم است.لذا  هر روز پوست خود را بشویید و مرطوب کننده بمالید.شب هنگام هم آرایش صورت خود را پاک نمایید.بدون مراقبت صحیح و دائمی از پوست، هیچ آرایشی باعث زیبایی پوست شما نمی‌شود.

 

ترفند-آرایش-صورت

 

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply