آموزش پاک کردن رنگ مو به روش سریع و ساده

پاک کردن رنگ مو راه چاره ای است برای زمانی که موهایتان را رنگ کرده اید و از رنگ به دست آمده راضی نیستید. در چنین زمان هایی ممکن است احساس یاس و ناامیدی به شما دست دهد و مدام با خود بگویید که  چرا از این رنگ مو استفاده کرده‌ام !؟

اما واقعا دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد و پاک کردن رنگ مو کار سختی نیست . سالن زیبایی باقری بیوتی روشهای طبیعی برای پاک کردن رنگ مو را به شما عزیزان آموزش خواهد داد.

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.

 

 

استفاده از آب داغ برای پاک کردن رنگ مو

تمام رنگ موها پس از ۱۵ تا ۲۰ بار شست و شو به کلی پاک می‌شوند. معمولا بر وری بسته بندی رنگ مو می نویسند که بعد از چند بار شستشو رنگ از بین خواهد رفت. هر دفعه برای شسشتشوی موهایتان از آب داغ استفاده کرده  و با آب ولرم دوشتان را تمام کنید.

 

استفاده از روغن و آب داغ

استفاده از روغن و آب داغ باعث خواهد شد تا در دفعات کمتر شست و شو رنگ موهایتان پاک شود. موهایتان را با آب داغ بشویید و از شامپوی مورد نظرتان استفاده کنید، اما پس از شست و شو موهایتان را کاملاً خشک نکنید.

در یک ظرف کوچک، روغن نارگیل مخصوص مو و آب داغ اضافه کنید. حالا موهایتان را با روغن ماساژ دهید و پس از آن سرتان را با یک حوله به مدت یک ساعت بپوشانید.حالا دوباره موهایتان را با آب داغ بشویید و در آخر آنرا با آب معمولی یا آب سرد آبکشی کنید و در انتها هم از نرم کننده استفاده کنید.

 

Clear-hair -color2

پاک کردن سریع رنگ مو با استفاده از مواد شوینده و مایع ظرف شویی

این روش دیگر خیلی برایتان عجیب است .اگر یک چهارم قاشق مایع لباس شویی، یا به همان مقدار مایع ظرف شویی به شامپویتان بیفزایید و از آن مخلوط برای شستن موهایتان استفاده کنید، رنگ موهایتان سریعاً پاک خواهد شد. اما سعی کنید از این روش زیاد استفاده نکنید و به همان شیوه ی طبعیی یعنی شستن رنگ مو با آب داغ رنگ مویتان را پاک کنید.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :راهنمای انتخاب رنگ موی مناسب[/su_note]

 

پاک کردن رنگ مو با آبلیمو 

اسید سیتریک خاصیت سفید کنندگی بالایی دارد. یک لیموترش را نصف کنید. آب آنرا در یک‌کاسه بگیرید و پوست سرتان را با آن ماساژ دهید. باقیمانده‌ی آبلیمو را هم به موهایتان بمالید. نیم ساعت صبر کنید. سپس موهایتان را با آب داغ و پس از آن آب گرم بشویید. سعی کنید پوست سرتان را زیاد چنگ نزنید چرا که ممکن است بسوزد! در نهایت از یک شامپو و نرم کننده‌ی خوب برای شست و شوی موهایتان استفاده نمایید.

 

قرص ویتامین سی و آب، برای پاک کردن رنگ مو

چند قرص ویتامین سی را خرد کنید و به آن آب اضافه کنید تا خمیری ساخته شود. خمیر باید به اندازه‌ای باشد که پوست سرتان را بپوشاند. این روش برای رنگ‌هایی مناسب است که عمر بیشتری دارند، مثلاً تا ۳۰ بار شست و شو. این خمیر باید به مدت ۳۰ دقیقه روی موهایتان باشد و سپس آنرا با آب گرم بشویید. این کار باید بصورت منظم انجام شود. در این شرایط رنگ موهای سخت هم با ۸ تا ۱۰ بار شست و شو پاک خواهد شد.

 

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply