بهترین روش انجام دکلره مو

روش انجام دکلره مو

متداولترین روش برای روشن کردن یا بی رنگ کردن مو استفاده از پودر دکلره است، ما با استفاده از پودر دکلره می توانیم مو را تا ۱۰ درجه یا همان پایه پلاتینه روشن بکنیم.

 

روش انجام دکلره مو بدون آسیب رسانده به آن

 

آماده شدن برای دکلره کردن مو

برای دکلره کردن ابتدا موهای خود را به طور کامل شانه کنید تا تمام گره های مو باز شده و موهایتان صاف و یکدست شوند و سپس به چند قسمت مختلف تقسیم نمایید.

 

 

 

روش-های-انجام-دکلره-مو

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : آشنایی با پایه های دکلره[/su_note]

میکس کردن مواد دکلره

به ازای هر یک واحد از پودر دکلره باید دو واحد اکسیدان ( 6 در صد یا 1 ) استفاده کنید. این مواد را متناسب با اندازه و حجم موهای خود اندازه گیری کنید و درون کاسه پلاستیکی ( غیر فلزی ) بریزید و سپس با قلم مو مخصوص رنگ مو آن ها را ترکیب کنید. باید در هنگام استفاده از دکلره سرعت عمل بالایی داشته باشید زیرا این مواد به سرعت با هوا واکنش نشان داده و ممکن است اثربخشی خوبی روی موها نداشته باشند.

 

روش استفاده از دکلره روی مو

دستکش پلاستیکی را بپوشید و مواد دکلره را از پشت سر و پایین ترین قسمت سر روی موها قرار دهید و به تدریج این کار را تا بالای سر ادامه دهید. بهتر است مواد دکلره را با کمی فاصله از ریشه مو قرار دهید. زیرا ریشه مو به دلیل نزدیکی به پوست سر بسیار گرم تر بوده و مواد دکلره زودتر روی آن تاثیر می گذارند.

این کار را با دقت بسیار زیادی انجام دهید تا تمام تارهای مو به مواد دکلره آغشته شوند تا در نهایت نتیجه بهتری از دکلره کردن موها بگیرید. از همان ابتدا زمان را کنترل کنید.

 

روش استفاده از دکلره روی مو

روش استفاده از دکلره روی مو

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : بهترین راه دکلره کردن مو در منزل چیست؟[/su_note]

 

شستن موها

به همان میزان که در دستورالعمل آماده است به موهایتان زمان دهید تا به طور کامل روشن شوند. این زمان معمولا با توجه به ضخامت مو، نوع مواد، اندازه و حجم موها متغییر است. بنابراین در فاصله های کوتاه 5 و 10 دقیقه موها را چک کنید و بعد از اینکه موها رنگ زرد روشن به خود گرفتند باید موها را بشویید.

بهتر است از شامپوهای بنفش برای شستن موها استفاده کنید تا احتمال نارنجی شدن رنگ مو را تا حد زیادی کاهش دهند. بعد از شستن موها، رنگ موهای دکلره شده را کنترل کنید و اگر به رنگ پایه مورد نظر نرسیده بود باید دوباره موها را دکلره نمایید. معمولا افرادی که دارای رنگ مو مشکی و قهو ههای تیره هستند به دو بار دکلره کردن موها نیاز دارند.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

منبع : زیبامون

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply