قیمت اکستنشن مژه چگونه است؟

قیمت اکستنشن مژه

چنانچه قصد اکستنشن مژه را دارید و می خواهید قیمت انجام این کار دستتان بیاید باید بدانید که قیمت اکستنشن متاثر از عوامل زیر می باشد:

اولین مورد مرکزی است که اکستنشن مژه در آن انجام می شود که مراکز مختلف دارای قیمت های متفاوتی هستند . این مسئله در سایر هنرهای آرایشی هم نمود دارد.

دومین مورد ، به دستمزد اکستنشن کار برمی گردد که هر چه اکستنشن کار حرفه ای تر باشد ، قیمت بالاتری را نیز دریافت خواهد کرد . یک اکستنشن کار خوب همیشه سعی می کند که نام و اعتبار خود را فدای قیمت نکند.

سومین مورد ، جنس اکستنشن مژه است. اکستنشن مژه مصنوعی ، بالطبع قیمتش ارزانتر از اکستنشن موی طبیعی خواهد بود. اگر از موی طبیعی در اکستنشن مژه استفاده شود ، بالطبع قیمت بالاتری از اکستنشن مژه مصنوعی خواهد داشت .

چهارمین مورد ، کم حجم و پر حجم بودن اکستنشن مژه است اگر خواهان اکستنشن مژه پر پشت و پر حجم هستید باید تارهای مزه بیشتری در کار اکستنشن مژه شما بکار رود که قیمتش هم بالاتر می رود.

 

قیمت-اکستنشن-مژه2

[su_box title=”این مطلب را نیز بخوانید” box_color=”#9b18dc”]راهکار موثر جدا کردن اکستنشن مژه[/su_box]

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی کاشت اکستنشن مژه سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه کاشت اکستنشن مژه را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply