نحوه مراقبت از موهای رنگ شده

مراقبت از موهای رنگ شده

 

همواره خانم ها برای زیباتر شدن و ایجاد تغییر در ظاهر خود به دنبال رنگ گردن موهایشان هستند اما به دلیل اینکه رنگ مو حاوی مواد شیمیایی است احتمال آسیب رسیدن به موها وجود دارد وهمین باعث می شود خانم ها از رنگ کردن موهای خود نگران شوند اما خوب است بدانید با مراقبت از موهای رنگ شده و کمی خلاقیت می توان موها را همیشه سالم وشاداب نگه داشت.برای آشنایی با اصول مراقبت از موهای رنگ شده با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

نشستن مو به مدت 72 ساعت

پس از رنگ کردن مو تا 72 ساعت صبر کنید و از شستن موها اجتناب کنید.زیرا تاخیر در شستشوی مو باعث می شود رنگ موی شما دوام بیشتری داشته باشد.

 

شستشوی موها با آب ولرم و سرد

یک راه مؤثر برای مراقبت از مو های رنگ شده  این است که همیشه موهای خود را با آب سرد بشویید. اگر نمی‌توانید یک دوش آب سرد را تحمل کنید پس از یک دوش ولرم، موها را با مقداری آب سرد بشویید.

 

Care- painted- hair2

 

استفاده از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده

مواد شیمیایی موجود در رنگ مو،موهای شما را در معرض آسیب قرار می دهد بنابراین بهتر است برای تثبیت رنگ مو و جلوگیری از وز شدن موها از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : عوارض رنگ مو و توصیه هایی برای کاهش اثرات آن[/su_note]

 

استفاده از اسپری نرم کننده مو

موهای رنگ‌ شده گاهی اوقات خشک و ظریف می‌شوند بنابراین برای مراقبت از موهای رنگ شده  ،از اسپری‌های خاصی که برای موهای رنگ ‌شده ساخته شده‌اند، استفاده کنید. این اسپری کمک می‌کند یک سد محافظ ایجاد شود.

 

استفاده از محصولات مراقبتی

برای ماندگاری و دوام بیشتر رنگ مو بهتر است از شامپوها ، نرم کننده ها و محصولات تقویتی موهای رنگ شده شرکت سینره استفاده کنید.این محصولات با ایجاد یک لایه محافظ ب روی رنگ مو از تغییر رنگ آنها جلوگیری می کند.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply