آشنایی با روش های کاشت ناخن

روش های کاشت ناخن دارای قابلیت هایی مختلف در ایجاد زیبایی در ناخن‌ها می‌باشند و هر یک از روش‌های کاشت ناخن به فراخور مواد و وسایل به کار رفته در آن‌ها می‌توانند تضمین کننده نوع و حالت خاصی از زیبایی در این ناحیه باشند. دلیل کاشت ناخن برای خانم ها متفاوت می باشد، یکسری از آن ها برای زیبایی دستانشان و سری دیگر بدلیل مشکلات موجود در ناخن ها و پوشاندن حالت نازیبای ناخن هایشان به دنبال کاشت ناخن هستند.برای آشنایی با روش های کاشت ناخن با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

انواع روش های کاشت ناخن

 

کاشت قالب 

در این روش برای فرم گرفتن مواد از قالب های ناخن مصنوعی استفاده می شود تا ناخن ها تمیزی بدست آید.برای انجام کاشت ناخن به این روش ابتدا ،مواد ضد قارچ را برروی ناخن می زنند سپس مقداری از مواد کاشت را در قالب ریخته و با مهارت روی صدف ناخن ها قرار می دهند و پس از چند ثانیه، قالب را از مواد روی ناخن جدا کرده و بر می دارند.در روش کاشت با قالب نیازی  به سوهان کشیدن و استفاده از چسب نمی باشد و در واقع از جمله راحت ترین و به همان اندازه بی کیفیت ترین نوع کاشت می باشد که پس از مدتی زیر ناخن ها را هوا می گیرد و همین دلیلی برای بوجود آمدن قارچ می شود.

 

کاشت پودری 

در این روش از نیمه ناخن استفاده می شود که برای چسباندن آن به چسب ناخن نیاز می باشد و کوتاهی و بلندی آن به سلیقه افراد بستگی دارد. در اصول کار کاشت ناخن همیشه در ابتدا از مواد ضد قارچ استفاده می شود و سپس از پودری که دندان پزشکی ها هم استفاده می شود روی ناخن زده و سپس از قالب استفاده می کنند و در پایان نیاز به سوهان برای شکل دادن  به ناخن بسیار مهم می باشد. این روش از جمله بهترین روشها می باشد و به خاطر سوهان زمان بیشتری طول می کشد تا ناخن های مرتب و یک شکل داشته باشید.

 

Nail-planting- methods2

 

کاشت ژله ای 

در روش کاشت ژله ای همانند دیگر روش ها  ابتدا ناخن را به مواد ضد قارچ آغشته می نمایند .در این روش پس از هربار ژل زدن بر سطح ناخن ها دست را در دستگاهی به نام UV قرار می دهند  و در انتها به وسیله ماده کلینز، حالت چسبندگی آن را از بین می برند. دوام این نوع از انواع کاشت ناخن در حدود دو هفته بوده و انجام آن در مناطقی با رطوبت بالا توصیه نمی شود. در کاشت ژله ای همانند کاشت پودری از مواد ژل که به  صورت آماده قابل خرید می باشند و نیاز به درست کردن ندارند استفاده می شود.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی کاشت ناخن سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات کاشت ناخن را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply