آشنایی با محصولات برتر کراتینه مو

محصولات کراتینه مو

کراتینه موها را درخشان می کند و وز آن را از بین می برد و باعث برگشتن سلامت موهای از دست رفته می شود با توجه به استقبال افراد از کراتینه مو شرکت های آرایشی بهداشتی زیادی اقدام به تولید محصولات کراتینه مو نموده اند برای آشنایی با محصولات کراتینه مو با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

برای آشنایی با خدمات ترمیم و احیای مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی ترمیم و احیای مو  را بخوانید.

10 محصول برتر کراتینه مو

 

کراتینه مو با گُلد لِیبِل Gold Label

این محصول مخصوص موهای بلند و فر بوده و از فرمول قوی تری برای نتیجه بهتر استفاده می کند. روغن هایی مانند روغن آرگان، روغن جوجوبا و روغن آووکادو از ترکیبات این محصول بوده و ترکیب آن ها می تواند به سرعت رطوبت از دست رفته موها را به آن بازگرداند. البته تنها مشکل این محصول این است که در هنگام مصرف بوی تندی دارد.

 

موروکَن کراتین برزیلی Moroccan Keratin Brazilian Keratin 

محصولات کراتینه مو موروکَن انواع مختلفی دارند و صافی، نرمی و درخشندگی موها را تضمین می کنند. این محصولات کراتینه مو شامل شامپوی قبل از کراتینه کردن، شامپوی پس از انجام کار و نرم کننده هم می شوند که مخصوص کراتینه کردن موها طراحی شده اند.

 

 کراتینه مو ریسِرچ (درمان برزیلی) Keratin Research

در این محصول روغن آرگان و روغن نارگیل به کار رفته و استفاده از آن بسیار راحت است. این محصول می تواند موها را صاف، نرم، ضخیم و تقویت کند و در چشم به هم زدنی موهای آسیب دیده را درمان کند. استفاده از این محصول، موها را انعطاف پذیر و نرم می کند و درخشش فوق العاده ای به آن می دهد.

 

شامپوی کراتینه مو گلوبال محافظت از رنگ مو Global Keratin Color Protection

این شامپوی تقویتی و آبرسان از محصولی به نام جووِکسین استفاده کرده است که تاثیر سریعی دارد و به سرعت رطوبت از دست رفته موها را تامین می کند. در این محصول هیچ گونه سدیم کلرید و سولفاتی که برای موها مضر باشد به کار نرفته و پس از استفاده از آن فرد می تواند از موهای نرم و لطیف خود لذت ببرد. همچنین این شامپوی بوی بسیار خوبی دارد.

این مطلب را هم بخوانید :

قیمت کراتینه مو چقدر است؟

 

موروکَن کراتین برزیلی Moroccan Keratin Brazilian Keratin 

محصولات کراتینه مو موروکَن انواع مختلفی دارند و صافی، نرمی و درخشندگی موها را تضمین می کنند. این محصولات کراتینه مو شامل شامپوی قبل از کراتینه کردن، شامپوی پس از انجام کار و نرم کننده هم می شوند که مخصوص کراتینه کردن موها طراحی شده اند.

 

 نونات نات کراتینه مو برزیلی Nunaat Naat Brazilian Keratin

این محصول به گونه ای طراحی شده است که نیازی به شستشو ندارد و به سرعت می تواند وز موها را از بین ببرد. با کمک این محصول تا چند روز نیازی به استفاده از سشوار و اتو مو برای صاف کردن موها نیست و علاوه بر صاف شدن موها، آسیب های احتمالی آن نیز از بین می رود. این محصول برای هر کسی قابل استفاده است و در آن فرمالدهاید و سدیم کلرید به کار نرفته که همین امر سلامت موها را تضمین می کند.

 

ست کراتینه مو رگانیک کِرارگانیک Kerarganic Organic Keratin Set

این محصول ارگانیک حاوی شامپو و ماسک نیز بوده و رطوبت و درخشش موها را تضمین می کند. همچنین بوی مناسب این محصول و این موضوع که می تواند به سرعت تاثیر لازم را روی موها بگذارد، باعث محبوبیت بالای این محصول شده است.

 

کراتینه مو اکسپرس روزانه Keratin Express Daily Keratin

همانطور که از نام این محصول مشخص است، می توان از این محصول پس از کراتینه مو  به صورت روزانه استفاده کرده و وز موها را از بین برد. در ضمن قیمت این محصول مناسب بوده و همراه بسیاری از کراتین درمانی های شدید توصیه می شود.

 

کراتینه مو بیوبرزیلی Keratin Cure Bio-Brazilian

در این محصول از فرمالدهایت استفاده نشده و در مجموعه محصولات آن شامپوی قبل از کراتینه کردن و شامپوی بعد از کراتینه کردن موها نیز دیده می شود. البته این محصول کمی قیمت بالاتری نسبت به بقیه محصولات دارد ولی می توان از آن برای 8 جلسه کراتین درمانی استفاده کرده و تاثیر آن تا 10 هفته روی موها باقی می ماند. همچنین این محصول حتی روی موی کودکان بالای 6 سال نیز قابل استفاده و ایمن است.

 

روغن کراتینه مو لانزا کراتین درمانی Lanza Keratin Healing Oil

این محصول علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد، سرشار از پروتئین است و می تواند به سرعت موهای آسیب دیده را درمان کند. در بررسی های انجام شده از مشتریان نشان داده شده است که اکثر این افراد از این محصول رضایت داشته اند و معتقد بودند که این محصول می تواند به سرعت وز موها را از بین برده و  صافی و درخشش موها را در کنار پرپشت نشان دادن آن، تضمین کند.

 

ماسک کراتینه مو اینستانَچرال Instanatural Keratin Hair Mask Treatment

این ماسک مو بهترین ماسکی است که می تواند به سرعت موها را صاف و درخشان کند. برخلاف دیگر محصولات کراتینه مو در آن از یک فرمول قوی استفاده نشده و بنابراین کسانی که موهای شکننده دارند نیز می توانند از این محصول استفاده کنند. به علاوه از مواد طبیعی چون عصاره نارگیل، جوجوبا، بادام و روغن آرگان در آن استفاده شده است. این محصول برای هر نوع مویی مناسب است ولی تاثیر آن روی موهای پرپشت و ضخیم زودتر از بین می رود.

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply