جدیدترین تکنیک های آرایش صورت سبزه

اگر شما داری صورتی سبزه هستید باید بدانید نحوه آرایش صورت سبزه زمین تا آسمان با آرایش صورت سفید فرق می کند .برای آرایش صورت سبزه می توانید از انواع مدل آرایش های تیره و روشن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بهتر است برای پوست سبزه از مدل آرایش های لایت و ملایم استفاده کنید تا چهره تان جذاب تر به نظر برسد.برای آشنایی با نکات آرایشی صورت های سبزه با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

آموزش آرایش صورت سبزه

 

انتخاب کرم

در آرایش صورت سبزه می بایست از کرم هایی با رنگ بژ و طلایی برای زیر سازی آرایش خود استفاده کنید زیرا پوست های سبزه دارای رنگدانه قرمز بیشتری بوده و استفاده از این رنگ کرم باعث از بین رفتن رنگدانه های قرمز پوست و بشاش به نظر رسیدن صورت می شود.

آرایش چشم

برای آرایش پوست های سبزه توصیه می کنیم از خط چشم هايي مثل سبز پررنگ يا سرمه اي و طلايي خيلي تيره استفاد كنيد زیرا این کار باعث می شود چشمان شما درشت تر و زیباتر به نظر رسد.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :نکات آرایشی برای پر نشان دادن صورت[/su_note]

 

انتخاب رژ لب

افرادی که پوست سبزه دارند بهتر است از رژ های با رنگ براق و مات برای آرایش استفاده کنند زیرا این رنگ رژ لب باعث دو چندان شدن زیبایی و جذابیت پوستهای تیره خواهد شد.

 

Bridal-makeup2

 

رژگونه هاي بژ

براي انجام بهترين آرايش روي صورت های سبزه باید از رنگ بژ و طلايي استفاده کنید.رنگ بژ براق براي رژ گونه يكي از بهترين انتخاب هايي هست كه شما مي تونين داشته باشيد.

 

رنگ موي مناسب

خانم هایی كه پوست سبزه ي گرم دارند بهتر است ازرنگ هاي شاه بلوطي و رنگ هايي كه در  دسته ي رنگ هاي قرمز قرار مي گيرند برای رنگ مو استفاده کنند برعکس خانم هایی  که پوست سبزه سرد دارند بهتر است  از رنگ هاي طلايي و بژ استفاده كنند .

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply