برای آرایش ابروها از چه محصولاتی استفاده کنیم؟

آرایش ابرو ها سهم بسیار زیادی در زیبا نشان دادن چهره شما دارد در صورتیکه آرایش صورت برایتان مهم است پس به زیبایی ابرو که از اهمیت بالایی برخوردار است هم توجه کنید،از آنجایی که چشم اولین عضوی است که در اولین نگاه مورد توجه افراد قرار می گیرد پس با داشتن ابروهای زیبا می توانید جذابیت  و زیبایی چشمانتان را دوبرابر کنید اولین نکته در آرایش ابرو  مرتب نگه داشتن ابروها می باشد. سالن زیبایی باقری بیوتی تکنیک های آرایشی ابرو را به شما آموزش می دهد پس با ما همراه باشید

 

آشنایی با محصولات آرایش ابروها

آرایش ابرو با ژل و ریمل

شما می توانید از ژل ابرو برای حالت گرفتن ابرو و رنگ گرفتن ابرو استفاده کنید که جلوه طبیعی نیز به ابروهایتان می بخشد.اگر موی ابرویتان فر و نامرتب است برای اینکه به سرعت ابرو را مرتب کنید از ژل ابرو با رنگ های مختلف استفاده کنید. اگر ابروهایتان زیاد پر نیست از ریمل ابرو استفاده کنید.رنگ ریمل ابرو یک درجه تیره تر از رنگ موی ابرویتان باشد.

 

آرایش ابرو با مداد ابرو

در استفاده از مداد ابرو باید ظرافت کاری را رعایت کنید زیرا در صورت  استفاده غیر حرفه ای از مداد ابرو،ابروهایتان غیر طبیعی به نظر می آید در صورتیکه که کار کردن با مداد ابرو برایتان مشکل است از ماژیک ابرو استفاده کنید .

 

آرایش ابرو با پودر و سایه

از سایه ابرو جهت  رنگ کردن و پهن شدن ابرو بصورت می توانید استفاده کنید البته رنگ سایه ابرو ارتباط مستقیمی با رنگ موی سرتان دارد حتما سایه ابرو از رنگ مویتان یک درجه تیره تر باشد تا تناسب بین صورت ایجاد شود.. برای اینکه ماندگاری پودر روی ابرو بالا رود از پودرهای ابرو ضدآب استفاده کنید تا عرق کردن باعث پاک شدن آن نشود.

 

eyebrow-color

نکات کلیدی در آرایش ابرو

 

برای آرایش ابروها، بهتر است که ابروهای خود را پهن تر آرایش کنید، زیرا باعث زیباتر دیده شدن چشم های شما می شود.

موهای ریزی که در زیر ابروها قرار دارند را با دقت بالایی بر دارید. اگر با موچین نتوانستید اینکار را با تیغ ابرو انجام دهید.

با استفاده از ریمل ابرو، ابروها را به سمت بالا ببرید.

اگر ابروهای شما بلند است، با استفاده از قیچی ابرو، سر آنها را کوتاه کنید.

اکنون با استفاده از مداد ابرو، دور ابروهای خود را مرز بندی کنید.

با استفاده از پودر یا سایه ابرو، داخل ابروهای خود را پر کنید. یادتان باشد که رنگ پودر شما یا دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر از موهای شما باید باشد.

با استفاده از برس ریمل که تمیز می باشد، پودرهای اضافی را پاک کرده و رنگ ابروها را یکنواخت کنید.

اکنون باید روی استخوان ابروهای خود، مقداری سایه با رنگ روشن بزنید تا ابروها منظم تر دیده شوند.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply