روش صحیح پارافین تراپی صورت

پارافین تراپی صورت

مرحله ی اول پارافین تراپی صورت

با استفاده از محلول های پاک کننده، صورت را از مواد آرایشی و هر نوع آلودگی و چربی پاک کنید.سپس با استفاده از مواد بهداشتی استاندارد، پوست را تمیز و ضد عفونی کنید تا برای پارافین تراپی آماده شود.

لازم است که برای بالا بردن تمرکز و رفع هر گونه مزاحمتی، باید موهای فرد با کلاه مخصوص روی سرش فیکس شوند. در ادامه با استفاده از یک کرم مرطوب کننده، تمام قسمت های صورت، گردن، چانه، پیشانی، بینی و زیر چشم ها پوشیده می شود و ماساژ صورت به مدت چند دقیقه ادامه می یابد.

 

مرحله ی دوم پارافین تراپی صورت

در این مرحله همان طور که پیش تر گفته شد، باید یک لایه ی محافظ روی پوست صورت قرار بگیرد تا از خطر سوختگی و ایجاد حساسیت و …. بر روی پوست فرد جلوگیری کند.

لایه ی محافظ شامل یک پارچه ی ضخیم است که چشم ها، بینی و دهان فرد خارج از آن قرار می گیرد که در طی فرایند پارافین تراپی، فرد قادر به تکلم، تنفس و پلک زدن باشد و در این حین دچار مشکل نشود. اما توصیه ی متخصصان این است که بهتر است فرد در طول انجام این فرایند به استراحت و ریلکس کردن مشغول باشد.

در ادامه با روشن کردن دستگاه مخصوص پارافین تراپی و انجام تست حرارت، با یک قلم بزرگ، پارافین تست شده را روی پارچه ی محافظ مالیده می شود تا تمام قسمت ها زیر لایه ای از پارافین قرار بگیرد. بعد از ده دقیقه الی یک ربع پارافین خود را گرفته و تاثیر مطلوبش را روی پوست فرد بر جای می گذارد.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :نحوه انجام پارافین تراپی در خانه[/su_note]

 

 

پارافین-تراپی- صورت

 

 

مرحله ی سوم پارافین تراپی صورت

در پایان پارافین تراپی، با آرامش، لایه ی محافظ از روی صورت فرد برداشته و با روغن های گیاهی معطر به ماساژ صورت پرداخته می شود تا با رفع خشکی پوست، رطوبت از دست داده به پوست برگردانده شود.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی پارافین تراپی (جوانسای دست و پا) سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی پارافین تراپی را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply