نحوه صحیح آرایش افراد مسن

آرایش خانم های مسن

آرایش افراد مسن باید چگونه باشد؟

از آنجایی که خانم ها به هیچ وجه تمایل ندارند زیبایی و جوانی خود را ازدست دهند با بالارفتن سن و عبور از سن پنجاه سالگی به دنبال راههایی برای مخفی کردن چین و چروک های صورتشان می روند .افراد مسن برای آرایش کردن باید نکاتی را رعایت کنند تا جوانتر به نظر برسند با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

افراد مسن برای مراقبت از پوست صورتشان در وهله اول می بایست آن را همیشه از آلودگی پاک کنند برای این منظور استفاده از یک کلینزر مناسب به جای صابون معمولی پیشنهاد می شود.همچنین سعی کنید همیشه پوست خود را مرطوب نگه دارید و در بیرون از منزل از ضدآفتاب استفاده نمایید.

آرایش مناسب خانم های مسن

کانسیلر

در آرایش افراد مسن برای پنهان کردن چین و چروکهای صورت  از کانسیلر های ضد پیری استفاده می شود . برای این منظور کانسیلر را با انگشت اشاره زیر چشم ها ، اطراف دهان و روی هر گونه لک تیره به شکل مثلثی بزنید .

کرم پودر

در انتخاب کرم پودر برای آرایش افراد مسن  از انواع مایع آن استفاده کنید و با استفاده از یک اسفنج آن را روی پوست به خوبی پخش کنید. برای محو کردن لکه ها ی پوستی حتما از کرم پودر استفاده کنید.

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :راهنمای آرایش ساده صورت در خانه[/su_note]

رژگونه کرمی

در آرایش افراد مسن بهتر است به جای رژگونه پودری از انواع کرمی آن روی برجستگی گونه ها استفاده شود تا گونه ها به صورت کاملا طبیعی به نظر برسند. برای پوست های سالخورده ، یک رژگونه سبک به رنگ صورتی مناسب است.

Makeup- elderly

آرایش چشم

در آرایش افراد مسن خط چشم مایع را تنها روی پلک بالا زده و هرگز از آن برای پلک پایین استفاده نکنید. چرا که علاوه بر آنکه چشم ها را ریزتر نشان می دهد باعث می شود خطوط اطراف چشم توجه بیشتری به خود جلب می کنند. برای زیبایی بیشتر چشم از ریمل استفاده کنید.

ابروها

برای زیبایی بیشتر آرایش افراد مسن ، ابروها را با مداد پر تر کرده تا ضخیم تر به نظر رسند.

رژ لب

برای آرایش افراد مسن از رژلب های سبک و ملایم  استفاده کرده تا چروک های اطراف دهان کمتر به چشم آیند. از رژهای تیره و بسیار روشن مانند قهوه ای، انواع قرمز و زرشکی اجتناب کنید.

برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply