بهترین رنگ موی عروس برای روز عروسی

انتخاب رنگ موی عروس یه امر کاملا شخصی است شما میتوانید هر رنگ مویی که دوست داشته باشید را برای روز عروسی خود انتخاب کنید. رنگ موی تیره ، عروس را جوانتر و پوست را روشن تر نشان میدهد و برعکس رنگ موی روشن سن عروس را بالاتر نشان میدهد. بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ مو عروس حساسیت لازم را به خرج دهید و رنگ مویی را انتخاب کنید که از هر نظر برازنده ظاهر شما است.

 

رنگ مویی که برای روز عروسی خود انتخاب می کنید باید چهره شما را زیبا و جذاب تر نشان دهد توجه داشته باشید که اگر رنگ موی خود را به درستی انتخاب کنید شینیون موهایتان نیز متفاوت و شیک تر به نظر می رسد. اگر رنگ پوستتان گرم است ،سایه های کاراملی، نسکافه ای، عسلی و پژ روی زمینه ی طبیعی مو یا زمینه ی ۳ درجه تیره تر از پوست شما انتخاب مناسبی است، رنگ های تیره و مشکی صورتتان را محو میکند و اگر طلایی را انتخاب میکنید دقت کنید خیلی روشن نباشد چون ممکن است نارنجی از آب دربیاید،.
اگر رنگ پوستتان سرد است،از رنگهایی که شما را رنگ پریده تر نشان می‌دهد اجتناب کنید ،رنگ های طلایی، عسلی مایل به قرمز، مسی، بلوند خاکستری و قهوه ای روشن بهترین انتخاب برای شماست.

 

ما در سایت باقری بیوتی چند توصیه و نکته در رابطه با انتخاب رنگ موی عروس اماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید

 

رنگ موی تیره

اگر موهایتان به صورت طبیعی دارای رنگی تیره است و می‌خواهید در روز عروسی درخشش و زیبایی بیشتری را برای آن ایجاد نمایید بهترین پیشنهاد این است که از چند رشته هایلایت‌ ظریف و زیبا به رنگ‌های شکلاتی، کاراملی یا عسلی استفاده کنید. این هایلایت‌ها زیبایی و درخشش موهای تیره را بسیار بیشتر از همیشه نشان خواهند داد.

 

 

رنگ-موی-تیره-عروس

 

 

رنگ موی بلوند

عروس خانم‌هایی که به طور طبیعی دارای رنگ موی روشن و بلوند هستند و یا اینکه قبل از مراسم عروسی از رنگ موی بلوند برای موهایشان استفاده کرده‌اند و می‌خواهند در روز عروسی کمی متفاوت‌تر و جذاب‌تر باشند می‌تواند هایلایت‌های تیره بر روی موهایشان استفاده نمایند. تیره کردن رشته‌های موی بلوند در اصطلاح لولایت نام دارد. در واقع لولایت‌ها، تیره‌تر از رنگ کل مو خواهند بود. با این‌کار جلوه‌ی خاصی به موهای طبیعی خود می‌بخشید و عروسی رویایی خواهید بود

 

 

رنگ-موی-بلوند-عروس

 

رنگ موی قرمز طبیعی

افرادی که به صورت طبیعی دارای رنگ موهایی با تن قرمز هستند بهتر است از هایلایت صرف نظر کنند. هایلایت‌ها روی این موها که دارای حداقل رنگ‌دانه‌ی آبی در خود هستند، جلوه زیبایی نخواهد داشت. شما در مرکز توجه هستید پس ریسک نکنید. در عوض اگر علاقمند هستید که رنگ موهایتان را عوض کنید می‌توانید با رنگ بادمجانی تیره و یا لولایت‌هایی گرم، تضاد دلنشینی ایجاد کنید.

 

 

رنگ-موی-قرمز-عروس

 

 

 

توجه داشته باشید، چنانچه خواهان تغییر رنگ موی خود هستید می‌بایست حدود یک الی دو هفته قبل از مراسم عروسی موهایتان را رنگ کنید تا هنگام فرارسیدن مراسم عروسی رنگ کاملا روی موهای شما نشسته باشد. از یک ماه قبل موهای خود را تقویت کرده و از ویتامین‌ها استفاده کنید. سعی کنید پس از رنگ، موها را دو روز نشویید تا عمل اکسیداسیون داخل رنگ‌دانه‌ها انجام شود و به رنگ دلخواهتان برسید.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply