مزایا و معایب کاشت ناخن

معایب کاشت ناخن چیست؟چه مزایای دارد؟آیا عوارض جانبی هم دارد؟!

برای یافتن پاسخ سوالات بالا ، با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.کاشـت ناخن در کشور ما رواج زیادی پیدا کرده است. کسانی که به کاشت ناخن مبادرت می ورزند هرکدام دلایلی برای انجام این عمل دارند. نداشتن ناخن و زیباتر شدن ناخن ها، از جمله دلایل کاشت  ناخن است.

 

مزایای کاشت ناخن

1- کاشت ناخن برای خانم‌هایی که ناخن‌های خراب و ضعیفی دارند مناسب است.

2- ناخن‌های آکریلیک برای خانم‌هایی که عادت به جویدن ناخن‌ها دارند مناسب است. از طرفی، چه اتفاقی بهتر از این‌که عادت مخرب خود را با زیباتر کردن محیط آن تغییر دهیم!

3- کاشت ناخن، مدت زمان زیادی است که جزو فاکتورهای زیبا کننده به کار می‌رود. به همین دلیل بیشتر ناخن‌کارها و مانیکوریست‌ها واقعا در کار با آن حرفه‌ای هستند و دقیقا می‌دانند که این ناخن‌ها را چگونه نصب و حذف کنند. در نتیجه نیاز نیست که خیلی نگران این قسمت باشید.

4- یکی از مسایلی که در مورد استفاده از کاشت ناخن بسیار به نفع شما است، در صورت شکستن و به وجود آمدن مشکل، به راحتی قابل ترمیم است.

5- ماندگاری آن‌ها از ژلیش خیلی بیشتر است

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : کاشت ناخن چیست؟[/su_note]

 

benefits-nail- planting

 

معایب کاشت ناخن

1-متاسفانه در کنار تمام فوایدی که دارند، کاشت ناخن می‌تواند بستر اصلی ناخن‌هایتان را خراب کند و رشد ناخن‌های اصلی را به شدت به تاخیر انداخته و یا باعث به وجود آمدن مشکلات رشدی در آن‌ها شود.

2-از طرفی ناخن‌های آسیب دیده مکانی بسیار مناسب برای رشد انواع قارچ و باکتری هستند. ناخن کاشت ممکن است سبب التهاب یا احساس خارش در کوتیکول شود و یا وسایلی که توسط آن ناخن کاشته می‌شود ممکن است خیلی زبر و زمخت باشند. مراقب باشید اگر هر ماده‌ای که در این فرآیند استفاده می‌شود، بوی تندی داشت، نشان دهنده‌ی این است که چیزی در این میان مشکل دارد.

3-ناخن‌های کاشت، برای طبیعی به نظر رسیدن نیاز به یک متخصص ناخن‌کار واقعا حرفه‌ای دارند وگرنه ظاهری بسیار ناخوشایند و مصنوعی خواهند داشت.

4-استفاده از ناخن‌های کاشت، به هرحال حاوی میزان زیادی مواد شیمیایی است که برای برخی خانم‌ها آلرژی‌زا و آزار دهنده است.

5-تمیز کردن زیر ناخن‌ها بسیار سخت می‌شود و اگر بخواهید به زور تمیز کنید، باعث حساس شدن ناخن و اطراف آن می‌شود (به خصوص اگر از اکریلیک‌هایی با پایه MMA که متیل متاکریلیت استفاده کنید.) اگرچه این ماده‌ی شیمیایی به دلیل سمی بودن ممنوع شده است اما برخی از سالن‌ها همچنان از آن استفاده می‌کنند.

 

Disadvantags- nail- planting

 

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی کاشت ناخن سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات کاشت ناخن را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply