9 اشتباه رایج در برداشتن ابرو

برداشتن ابرو

علی رغم نقش مهم ابروها در زیبایی صورت ، متاسفانه بسیاری از افراد در برداشتن ابروها دقت نکرده و در برداشتن آن ها دچار اشتباهات جبران ناپذیری می شوند.برای آشنایی با اشتباهات رایج در برداشتن ابرو با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

1- مشورت نکردن با یک فرد مجرب

در بسیاری از مجلات و سایت ها در مورد برداشتن ابرو و سایز مناسب آن اطلاعاتی را نوشته است که معمولا شامل اندازه گیری ابرو با  مداد و گوشه داخلی و خارجی چشم می شود. اما توصیه می شود که به جای این کار کمی خردمندانه عمل کرده و کار را به یک فرد متخصص بسپارید.
در برداشتن ابرو نظر و مهارت یک متخصص بسیار مهم است. پس سعی کنید برای برداشتن ابروهای خود به یک فرد متخصص مراجعه کرده و پس از برداشتن ابرو برای تمیز کردن آن ها نیز از ابرویی که آن متخصص برداشته بود کمک گرفته و ابرو ها را تمیز کنید.

 

2-برداشتن بیش از اندازه

شاید شنیده باشید که اگر ابروها را درست بر ندارید، دیگر رشد نمی کنند. این حرف کاملا صحیح است و برداشتن بیش از اندازه ابروها می تواند باعث شود که ابروها هرگز در نیایند. به خصوص با بالا رفتن سن شانس این که ابرو ها دوباره رشد کنند، کمتر می شود.

پس اگر فکر می کنید می توانید دم ابروی خود را وکس کرده و ادامه آن را با مداد بالاتر بکشید، باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که این کار ممکن است منجر به از بین رفتن دائمی ابرو ها شود.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :قرینه سازی ابرو چیست؟[/su_note]

 

3- برداشتن موهای سفید ابرو

گاهی اوقات خانم ها، به خصوص خانم هایی که به مو های سفید حساسیت بیشتری دارند، موهای سفیدیکه در ابرویشان وجود دارد را بر می دارند.
این کار اشتباه است زیرا انجام آن عادت شده و در نهایت ابرویی برای شما نمی ماند. فراموش نکنید که موهایی که برداشته می شوند ممکن است دوباره رشد نکنند.پس بهتر است موهای سفید ابروی خود را فراموش کرده و به این فکر کنید که کسی جز شما آن ها را نمی بیند.

 

برداشتن-ابرو

 

4- پر کردن داخل ابرو ها

اگر ابروهای کم پشتی دارید و یا ابروهایتان کمرنگ است، می توانید از مداد ابرو و یا سایه مناسب آن استفاده کنید. پر کردن ابرو ها می تواند به سادگی چشم های شما را درشت تر نشان داده و چهره را روشن تر نشان دهد.

 

5-تمیز نکردن بالای ابرو

تمیز کردن بالای ابرو در برداشتن ابرو یکی از واجبات است. پس اگر فکر می کنید بالای ابرو موی چندانی نداشته و نیازی به تمیز کردن آن نیست، باید بگوییم که سخت در اشتباهید.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :آموزش بهترین روش برای برداشتن ابرو[/su_note]

 

6- بلند شدن ابروها

بلند شدن ابروها و داشتن ابرو به خصوص در وسط ابرو ها ظاهر فرد را گرفته نشان داده و باید تمیز شوند. همچنین ابروها در زیر و بالایشان نیز موهای اضافی زیادی دارند، پس می توانید سعی کنید هر روز صبح موهای ابروی خود را کمی مرتب کنید.

7-شانه نکردن ابروها

اگر از آن دسته افرادی هستید که موهای ابرویتان گاهی اوقات به هم ریخته می شود کافیست با برس ابرو و یا فرچه ریمل آن ها را شانه کرده و با اسپری مو در سر جای خود ثابت نگه دارید.

 

برداشتن -ابرو

 

8- شیو کردن ابروها

برای ابروها تیغ های مخصوص وجود دارد که کسی مجبور نباشد با تیغ معمولی ابروها را حالت دهد. پس از این تیغ ها نهایت استفاده را برده و ابروها را به زیبایی و تنها در چند نقطه کوچک با شیو کردن حالت دهید و از شیو دنباله ابروهای خود بپرهیزید.

 

9-استفاده از موچین بی کیفیت

داروخانه مکان مناسبی برای خرید وسایل بهداشتی مانند شامپو، ضد آفتاب و یا پاک کننده های آرایشی است اما برای خرید وسایلی مانند رژ لب، خط چشم و موچین بهتر است از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

 

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی قرینه سازی و اصلاح ابرو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه قرینه سازی و اصلاح ابرو را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

 

منبع : رژلب

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply