9 لوازم آرایش ضروری که باید داشته باشید

انواع لوازم آرایش با مارک ها و برندهای مختلف در بازار موجود هستند اما انتخاب لوازم آرایش باید با دقت انجام شود زیرا خرید لوازم آرایش بی کیفیت و نامناسب فقط کیفتان را خالی می کند .

از بین همه لوازم آرایش های موجود در بازار 9 قلم را باید هر خانمی در کیف لوازم آرایش خود داشته باشد .سالن زیبایی باقری بیوتی این 9 قلم لوازم آرایش ضروری به شما معرفی می کند با ما همراه باشید.

 

1-مرطوب کننده و پرایمر

داشتن پوست زیبا از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا زمانی یک آرایش زیباست که پوست هم  زیبا باشد. به همین دلیل برای حفظ طراوت و زیبایی پوستتان حتما در کیف لوازم آرایشتان باید مرطوب کننده و پرایمز داشته باشید مرطوب کننده رطوبت پوست را حفظ کرده و پرایمر دوام لوازم آرایش را بالا می برد. پیشنهاد ما این است که از پرایمرِ باکیفیت Estee Lauder  و مرطوب کننده CeraVe استفاده کنید.

 

2-کرم پودر و کانسیلر

برای زدودن لکه  از روی پوست و همچنین محافظت در برابر آفتاب  از کانسیلر LA Girl و کرم پودر Makeup Forever استفاده کنید. استفاده از کرم پودر و کانسیلر باعث می شود پوستی صاف و صیقلی داشته باشید.

 

 

Cosmetics3

 

3- پماد ابرو و براش آن

ابروها  نقش زیادی در زیبا شدن  آرایش دارا می باشند  برای پر پشت و خوش حالت نشان دادن ابروهایتان پماد ابرو را در لیست لوازم آرایشی خود قرار دهید.یکی از مناسب ترین پمادهای ابرو، پماد Anastazia Beverly Hills است که به همراه براش شماره 14 Sephora به کار می رود.

 

 

4- خط چشم و ریمل

ریمل از واجبات کیف لوازم آرایش تان است .ریمل به مژه ها حالت داده و آن ها را بلندتر و پُرتر نشان می دهد.یک ریمیل با کیفیت آرایش چشمتان را تکمیل می کند.پیشنهاد  ما  ریمل Sephora به نام Benefit Cosmetic است که می توانید آن را همراه با خط چشمی از همین کمپانی به کار برید.

 

5-رژلب بی رنگ و رژلب قرمز

هر چقدر هم آرایش کنید، بدون رژ لب صورت تان بی روح است از طرفی از آن جایی که رنگ قرمز و رنگ نود (بی رنگ) مناسب هر فرد و هر پوستی است، بهتر است هر خانم در کیف آرایشی خود چنین رنگ هایی داشته باشد.
برای این رژلب ها نیز رژلب های MAC توصیه می شوند

 

 

6- پد/اسفنج های آرایشی

در کرم پودر زدن به جای استفاده از انگشت یا براش بهتر است از پد/اسفنج آرایشی استفاده کنید، زیرا با استفاده پد/اسفنج آرایشی کرم بهتر روی پوست تان پخش می شود و ظاهر یکدست تری خواهد داشت. ابزاهای آرایشی را در کیف لوازم آرایش تان فراموش نکنید.

 

7- رژگونه و هایلایتر

همیشه در کیف لوازم آرایشتان رژ گونه را برای رنگ دادن به گونه  قراردهید.یکی از بهترین رژگونه ها برای این کار رژگونه های Nars و Becca Shimmering Skin می باشد.

 

 

Cosmetics-2

 

 8- پالت سایه

در صورتی که چشم های خود را با سایه آرایش می کنید، نیاز به پالت سایه دارید تا بازه وسیعی از رنگ ها را در اختیار خود داشته باشید.
Anastazia Beverly Hils پالت های مناسبی برای این کار دارد.

 

 

9- آرایش پاک کن

 فراموش نکنید در پایان روز صورت تان را با یک آرایش پاک کنِ رطوبت رسان پاک کنید. اگر با آرایش بخوابید پوست تان زودتر چروک می شود، جوش می زند و خراب می شود. پس هر چقدر هم خسته بودید حتما قبل از خواب صورت تان را تمیز کنید.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply