چگونه ریمل بزنیم؟

ریمل یکی از لوازم آرایشی است که کمک زیادی به زیبا شدن چشم می کند و به گونه ای تکمیل کننده آرایش چشم است .با این وجود دانستن نکات پایه در مورد ریمل زدن و شناخت ریمل خوب و مناسب به شما کمک می کند تا آرایش چشم مناسبی داشته باشید.برای آشنایی با نحوه ریمل زدن و تکنیک های زیباترشدن مژه ها با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

برای ریمل زدن در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه مژه هایتان کشیده شود.در صورتیکه تمایل دارید مژه هایتان پرتر به نظر برسند این کار را دو یا سه بار انجام دهید.اگر می خواهید با ریمل کشیدن مژه هایتان خیلی بلند شود و در ضمن حالت طبیعی خود را نیز حفظ کند قبل از استفاده از ریمل، از فر مژه استفاده کنید.

 

mascara

 

به هیچ وجه اجازه ندهید که دیگران از ریمل شما استفاده کنند زیرا به این ترتیب میکروب و ویروس وارد ریمل شما می شود.معمولا عمر مفید و مدت زمان استفاده از ریمل چهار ماه است و بعد از آن ریمل خشک می شود و باید آن را دور انداخت.

برای ماندگاری بیشتر ریمل ها در طول روز بهتر است از ریمل های ضد آب استفاده کنید استفاده از این گونه  ریمل ها بخصوص در تابستان خیلی مفید است زیرا در تابستان به علت گرمی هوا تعرق بیشتر شده و ریمل به سمت پایین سرازیر می شود.

ما توصیه می کنیم :

اگر دارای مژه های کوتاهی هستید بهتر است از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنید.
اگر دارای مژه های ضعیفی هستید، بهتر است از ریمل هایی استفاده کنید که دارای مژه خورده هستند.
اگر دارای مژه های کم رنگی هستید بهتر است از ریمل های حجم دهنده استفاده کنید.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply