برای پر پشت شدن مو چیکار کنیم؟

داشتن موهای پرپشت و زیبا تکمیل کننده ی زیبایی است.در صورتیکه موهای شما کم پشت و نازک است و از این بابت ناراحت هستید.سالن زیبایی باقری بیوتی راهکارهای خانگی که باعث پر پشت شدن موها می شود را در این مقاله به شما خواهد گفت.

 

استفاده از آلوئه ورا برای پر پشت شدن مو

آلوئه ورا یکی از محبوب ترین مواد برای بهبود ضخامت مو  و پر پشت شدن مو است  برای این منظور دو یا سه برگ آلوئه ورا نصف کرده تا ژل آن بیرون بیاید و این ژل را برروی موهایتان بمالید  و مالش دهید بگذارید برروی مو و پوست سر نیم ساعت بماند سپس با آب ولرم بشوئید.

 

استفاده از تخم مرغ برای پر پشت شدن مو

تخم مرغ بهترین ماده ای است که  پروتئین های لازم  را به مو می دهد . برای پر پشت شدن مو 2 عدد تخم مرغ متوسط ​​ را در یک کاسه ریخته خوب مخلوط کنید  موها را کاملا با این مخلوط آغشته کرده 10-15 دقیقه بعد با آب ولرم وشامپوی ملایم  خوب بشویید. این درمان خانگی را  حداقل سه تا چهار بار در هفته انجام دهید.

 

استفاده از روغن نارگیل برای پر پشت شدن مو

روغن نارگیل یکی از بهترین داروهای خانگی برای پر پشت شدن مو است پروتئین موجود در روغن نارگیل  باعث افزایش رشد مو می شوند.برای این منظور روغن نارگیل را حرارت داده و موها را به صورت دایره ای با آن ماساژ دهید پس از استفاده از روغن  سر خود را با یک حوله ضخیم بپوشانید پس از نیم ساعت با شامپوی ملایم بشوئید. حداقل یکبار در هفته این کاررا انجام دهید.

 

استفاده از حنا برای پر پشت شدن مو

پودر حنا و عصاره برگ حنا از مواد مفید برای پشت شدن و افزایش ضخامت تار مو است.برای این منظور چند برگ حنا تازه را در یک مخلوط کن  ریخته  کمی آب بریزید تا چند ساعت بماند سپس این مخلوط را روی سر گذاشته و موهار ا پوشش دهید بعد از سه ساعت مو های خود را بشویید.

 

استفاده از روغن زیتون برای پر پشت شدن مو

روغن زیتون حاوی امگا سه اسید چرب است که به  رشد مناسب مو کمک می کند. برای پر پشت شدن مو قبل از رفتن به حمام، با استفاده از نوک انگشتان  روغن زیتون را درپوست سر ماساژ دهید و نیم ساعت بعد با شامپوی ملایم بشوئید.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply