بهترین نکات آرایشی برای پر نشان دادن صورت

پر نشان دادن صورت بسته به نوع آرایش شما دارد. در صورتیکه صورت شما لاغر است با استفاده از تکنیک‌های آرایشی به راحتی خواهید توانست صورت لاغر خود را پرتر نشان دهید.همیشه بخاطر داشته باشید که نوع آرایش تاثیر زیادی در چاق یا لاغر نشان دادن صورت دارد ما به شما راهکارهای آرایشی ساده برای پر تر نشان دادن صورتتان را نشان خواهیم داد پس ما با همراه باشید.

 

راهکارهای آرایشی جهت پر نشان دادن صورت

 

نوع کرم پودر تاثیر زیادی در نوع آرایش دارد. بهتر است برای پر نشان دادن صورت کرم پودر خود را دو درجه روشن‌تر از پوست‌تان انتخاب نمایید.

 

برای چاق‌تر به نظر رسیدن صورت، باید ابروها پهن، بلند و گوشه آن مقداری صاف و رو به بالا باشد.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :راهنمای آرایش ساده صورت در خانه[/su_note]

 

برای پر نشان دادن صورت ،هنگام کشیدن خط چشم آن را به سمت بالا نکشید  و بهتر است فرم خط چشم‌تان به دو طرف صورت مایل داشته باشد.جهت افزایش زیبایی از مژه مصنوعی در کنار ریمل استفاده شود.

 

لب‌ها اگر درشت‌تر به نظر برسند از لاغر نشان دادن صورت می‌کاهد. پس از خط لب‌های تیره که لب‌ها را حجیم‌تر نشان می دهند استفاده کنید.

 

Fill-face -showing-2

 

هر چه  چشمانتان درشت‌تر  به نظر رسد  به همان میزان چهره‌‌تان نیز پرتر به چشم آید پس برای درشت شدن چشمهایتان استفاده  از ریمل، خط چشم و مژه مصنوعی فراموش نشود.

 

نحوه کشیدن رژ گونه در هنگام آرایش صورت بسیار مهم است سعی کنید در هنگام استفاده از رژگونه مقداری حالت خنده به صورت خود داده و سپس آن را بکشید.برای برجسته تر و پرتر به نظر رسیدن صورت، رژگونه را با برسی پهن از قسمت‌هایی که کمی برآمدگی از خندیدن دارند به طرف گوش‌ها بکشید.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : ترفندهایی برای آرایش صورت های لاغر و کشیده[/su_note]

 

مدل مو یکی دیگر از مواردی است که باعث جذابیت و پر نشان دادن صورتتان می شود برای این منظور هرگز موهای خود را به سمت بالا یا به صورت دم اسبی نبندید. چون این مدل مو باعث لاغر نشان دادن صورت خواهد شد توصیه می کنیم موهای خود را به صورت باز و شلوغ مدل دهید تا چهره‌تان بازتر و زیباتر جلوه دهد.

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply