پارافین تراپی زیر بغل و رفع تیرگی

پارافین تراپی زیر بغل به منظور رفع سیاهی و تیرگی زیربغل برای افرادی که به زیبایی پوست بدنشان اهمیت می دهند امری مهم و کار ساز است.اگر شما از تیرگی زیر بغل خود رنج می برید یا با پوشیدن لباس‌های آستین کوتاه و آستین حلقه‌ای‌ احساس ناراحتی می‌کنید کافی است با سالن زیبایی باقری بیوتی تماس بگیرید ما با استفاده از پارفین تراپی زیر بغل مشکل شما را حل خواهیم کرد.

برای آشنایی با خدمات تخصصی پارافین تراپی (جوانسای دست و پا) سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی پارافین تراپی را بخوانید

مراحل پارافین تراپی زیر بغل جهت رفع تیرگی

  • گذاشتن پارافین بر روی پوست
  • برداشتن پارافین از روی پوست
  • استفاده از ماسک و ماساژ پوست

مراحل کار پارفین تراپی زیر بغل

  • استفاده از اسکراپ همراه با ماساژ
  • استفاده از دو نوع نمک دریایی همراه با ماساژ
  • استفاده از ماسک مخصوص
  • ماساژ با روغن های مخصوص روشن کننده

پارافین تراپی برای رفع تیرگی

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :پارافین تراپی چیست؟[/su_note]

با انجام تکنیک پارافین تراپی زیربغل از شر تیرگی این ناحیه خلاص خواهید شد تیرگی زیر بغل معمولا به دلایل زیر اتفاق می افتد:

استفاده از تیغ

وقتی که شما برای از بین بردن موهای زیر بغل، از تیغ برای تراشیدن آنها استفاده می‌کنید،شما در واقع مو را از سطح پوست می‌تراشید و ریشه آن همچنان در زیر پوست شما باقی می‌ماند.
شاید مو در ظاهر از بین رفته باشد، اما در زیر پوست شما همچنان وجود داردو از آنجا که پوست زیر بغل بسیار نازک است، وجود این موها باعث تیره به نظر رسیدن زیر بغل شما می‌شود.استفاده از تیغ همچنین باعث می‌شود موها زخیم‌تر شوند که همین امر نیز سیاهی زیر بغل را افزایش می‌دهد.

سلول‌های مرده

یکی دیگر از عوامل سیاهی زیر بغل می‌تواند وجود سلول‌های مرده در زیر بغل شما باشد.برای کاهش سلول‌های مرده زیر بغل، کافیست پوست این ناحیه را با لیف یا هر پارچه ضخیم دیگری تمیز کنید تا این سلول‌ها از پوست جدا شوند.

پارافین تراپی-رفع تیرگی

استفاده بیش از حد از دئودورانت‌ها و اسپری‌های ضد تعریق

بسیاری از متخصصان معتقدند که مواد شیمیایی موجود در دئودورانت‌ها می‌توانند یکی از عوامل موثر در ایجاد سیاهی زیربغل باشند.محصولات ضد تعریق می‌توانند رنگ زیر بغل را تغییر دهند و این تغییر معمولا بلند مدت یا حتی گاه همیشگی است.برای جلوگیری از این مشکل، از راه‌های طبیعی برای کاهش تعریق استفاده کنید.

عامل وراثت

برخی افراد، سیاهی زیر بغل خود را از والدین خود به ارث می‌برند،اما اگر عامل مربوط به وراثت نباشد،می‌توان عوامل دیگری نظیر تغییر هورمونی، افزایش وزن و یا حتی استفاده از قرص‌های ضد بارداری را موثر دانست.در چنین مواردی، بهتر است برای درمان به یک پزشک متخصص مراجعه کرد.

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

تماس-با-گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply