معجزه روغن نارگیل برای زیبایی مو

روغن نارگیل به علت داشتن ویتامین های مختلف  فواید بسیاری برای زیبایی موهای شما دارد ، از جمله فواید روغن نارگیل می توان به ، براق شدن مو , نرم و خوش حالت شدن  مو ، تقویت مو , درمان موخوره ،شکنندگی مو, درمان خشکی مو اشاره نمود برای کسب اطلاعات در این زمینه با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

فواید روغن نارگیل برای زیبایی مو

 

بلند شدن سریع مو

روغن نارگیل به علت داشتن ویتامین E به رشد مو کمک می کند .

 

صاف و براق شدن مو

روغن نارگیل باعث می شود بجای داشتن موهای سیمی  و خشن ، موهای صاف و براقی داشته باشید ، برای این منظور روغن نارگیل را بصورت جدا یا مخلوط با روغن زیتون هفته ای دو الی یکبار به مدت ۱ ساعت به موهایتان بزنید.

 

حالت دهنده مو

برای حالت بخشیدن به موهایتان کمی روغن نارگیل را به جای انواع کرم مو استفاده کنید.  روغن نارگیل را در هر حالتی که می خواهید نگه می دارد.

 

ترمیم موهای آسیب دیده و موهای خشک

کسانی که دچار سوختگی و آسیب دیدگی مو بعد از رنگ و همچنین موخوره هستند ، هفته ای یکبار موهای خود را با روغن نارگیل بطور کامل ماساژ دهند و بعد ۲ الی ۲ ساعت موی خود را بشویند.

 

موهای وزخورده

 کسانی که موهای وز و فرفری دارند  یک قطره روغن نارگیل را کف دست تان بریزید و موها را ماساژ دهید.

 

 تقویت موها

روغن نارگیل می تواند تقویت کننده خوبی برای موهای تان باشد. برای تقویت مو سه قاشق غذا خوری روغن نارگیل را در یک قابلمه کوچک بریزید و روی حرارت ملایم گرم کنید. آن را از روی حرارت بر دارید وقتی کمی خنک شد، یک عدد تخم مرغ خام به آن بیافزایید و خوب هم بزنید. این ماسک را به مو های تان بزنید و با پلاستیک آن را بپوشایند تا یک ساعت بماند. سپس موها را خوب بشویید . این ماسک ساده برای موخوره بسیار خوب است و از شکنندگی مو جلو گیری می کند.

 
 شوره سر

روغن نارگیل به دلیل خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بودن برای رفع مشکلات پوست سر بسیار مفید است.این روغن ، با نفوذ به دلیل پوست سر به آن رطوبت می دهد و شوره سر را بر طرف می کند. فقط کافی است پوست سر را با این روغن به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید و سپس حمام بروید .

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply