درباره ما

سالن زیبایی باقری بیوتی چگونه کار می کند؟

ما کجا هستیم ؟

سالن زیبایی باقری بیوتی واقع در (شمیرانات ، لواسان،بلوار امام ، بعد از میدان امام ،نرسیده به سه راه پیام ، روبروی بانک تجارت )با استفاده از محصولات با کیفیت و همکاری با مجرب ترین متخصص های آرایشی و زیبایی سعی به ارائه خدمات متفاوت دارد. سالن آرایشی باقری بیوتی دارای کادر جوان و پویا درمحیطی آرام و دلنشین در شمیرانات آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد

گریم و میکاپ عروس

در سالن زیبایی باقری بیوتی با بهره گرفتن از چندین سال تجربه و مواد عالی اروپایی، و همچنین با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا در زمینه میکاپ عروس، شبی به یاد ماندنی و رویایی برای شما می سازیم. با هنر گریم صورتی متعادل تر و زیباتر را تجربه خواهید کرد. هدف ما لبخند رضایت شما است.

انواع رنگ و مش یا رنگ مو

در سالن زیبایی باقری بیوتی ، موهای شما با رنگ‌ هایی با درصد پایین آمونیاک رنگ میشود. تمامی دقت متخصصین ما بر این است که تا سلامت مو های شما حفظ شود و اگر ریسک بالایی برای شما داشته باشد اقدام به رنگ کردن نخواهند کرد.متخصصین ما توانمند به انجام انواع خدمات رنگ و مش از جمله هایلایت، آمبره و بالیاژ هستند..

پوست و زیبایی

پوست بزرگترین ارگان بدن انسان است. پوست انسان به عنوان یک محافظ بین اعضای داخلی بدن و جهان پیرامون عمل می کند. پوست سالم خیلی بهتر میتواند با پروسه پیرشدن بجنگد و از بروز بیماری ها جلوگیری کند. متخصصین ما در سالن زیبایی باقری بیوتی در تلاش هستن تا بهترین ها را برای مشتریان عزیز فراهم کنند

تا الان از این همه زیبایی| حیرت نکردید؟

شما لایق بهترین ظاهر و چهره در خاص ترین روز زندگیتان هستید. میکاپ آرتیست های ما در سالن زیبایی باقری بیوتی دارای سابقه طولانی در زمینه گریم و میکاپ عروس دارند. فقط کافیست به ما فرصت دهید تا رویایی ترین روز زندگیتان را رقم بزنیم.