بهترین راهکارهای تثبیت آرایش در فصل گرم

با فرا رسیدن فصل گرما اغلب مواد آرایشی خیلی زود از روی صورت پاک شده و آرایش صورت خراب می شود زیرا آرایش  در فصل گرم زیاد دوام نمی آورد همین مساله می تواند خانم ها را در مورد زیبایی شان نگران کند و به دنبال راه حل هایی برای تثیبت آرایش صورتشان در فصل گرما باشند اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

 

1-برای جلوگیری از شل شدن پوست تان در اثر گرما به شما توصیه می کنیم در این فصل بیشتر از زمانهای دیگر به صورت تان آب سرد و خنک بزنید.

2- حتما قبل از میکاپ و آرایش و همینطور بعد از پاک کردن آن صورت تان را با آب سرد و خنک بشویید که هر چه این کار را بیشتر انجام دهید به شادابی پوست کمک کرده و از افتادگی و چروک شدن آن جلوگیری خواهید کرد.

3-پس از خشک شدن کامل صورت حتما و حتما از کرم ضدآفتاب مناسب پوست تان استفاده کنید چرا که زدن ضدآفتاب از طرف پزشکان متخصص پوست در تمام فصول توصیه می شود که در این فصل از ضروریات آن محسوب خواهد شد.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :نکته هایی برای آرایش پوست چرب[/su_note]

 

4-صبر کنید تا ضدآفتاب تان کاملا جذب شود. در نظر داشته باشید که ضدآفتاب باید به مقدار کافی و به اندازه یک بند انگشت زده شود تا کاملا پوست را آغشته کرده و خوب آن را بپوشاند.

بارها گفته شده که اگر دوست دارید از کرم پودر استفاده کنید بهتر است ضدآفتابهای رنگی را جایگزین آن کنید که ضرر کمتری هم به پوست برسانید.پس از جذب آن برای جلوگیری از عرق کردن بهتر است تنها از پنکیک های خشک استفاده کنید.

5- استفاده از مدادهای چرب در اثر گرما باعث رنگی شدن اطراف ابروها شده و آنها را مصنوعی نشان خواهد داد. از مدادهای ابروی کاملا خشک نه روغنی و یا سایه های ابرو استفاده کرده و کمی به ابروها فرم دهید

6- کمی هم ریمل ضدآب تنها به پلکهای بالایی زده که در اثر گرما زیر چشمها و گاهی هم پشت پلک سیاه نشود و آرایش تان به همان تمیزی اول باقی بماند.

 

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید :7 ترفند برای آرایش صورت[/su_note]

 

7-برای زدن رژ لب و ماندگاری بیشتر آن بهتر است هنگام پنکیک زدن لبها را نیز با پودر پنکیک همرنگ پوست درآورید و سپس از یک مداد لب نه چندان چرب که زود پاک شود و نه چندان خشک که باعث ترک ترک شدن لب شود استفاده کرده و پس از کشیدن دور لب، خوب رنگ مداد را روی لبها پخش کنید و سپس از رژ لب که بهتر است ازنوع  مات و خشک باشد استفاده  نمایید.

8-موها را ترجیحا جمع کنید و یا از مدلهای نیمه جمعی که پشت گردن بسته باشد استفاده نمایید تا از گرم شدن و عرق کردن جلوگیری شود.

 

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.برای آشنایی با خدمات تخصصی میکاپ و گریم سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه میکاپ و گریم را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

تماس-با-گل-نرگس

 

منبع : کدبانو

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply