آشنایی با انواع مدل موی چتری

مدل موی چتری از جمله مدل هایست که همیشه مطرح و محبوب بوده. با اینکه چتری‌ها مدل‌هایی هستند که از گذشته طرفداران زیادی داشته است، اما هیچگاه از مد نیفتاده است.

اگر جلوی موهایتان بلند است و دوست دارید از تکراری بودن مدل موهایتان خلاص شوید و همچنین تغییراتی در چهره تان ایجاد کنید پیشنهاد ما مدل مو چتری است، البته این مدل مو برای کسانی که پیشانی بلند یا صورت کشیده ای دارند خیلی بهتر است. مدل مو چتری انواع مختلفی دارد برای آشنایی با انواع مدل مو چتری با سالن زیبایی باقری بیوتی همراه باشید.

مدل موی چتری صاف و یکدست

این مدل چتری به شکلی است که کاملا صاف روی پیشانی قرار می‌گیرد. این مدل معمولا تا روی ابرو ادامه دارد حتی برخی علاقه‌مند هستند بلندتر از آن نیز باشد. چتری‌های صاف باعث می‌شوند توجه به فرم صورت و چشم‌ها جلب شود. این مدل چتری برای مو‌های سبک و نازک مناسب است. نرمی و لختی مو باعث می‌شود چتری صاف و منظم بایستد.

مدل-موی-چتری-صاف-یکدست

چتری نامنظم

چتری‌هایی که به صورت حالت دار و نامنظم در صورت قرار می‌گیرند برای مو‌های پر و ضخیم مناسب است. این مدل موی چتری نیز روی پیشانی را می‌پوشاند، اما همانند چتری‌های مدل قبل صاف و یکدست نیست. در این مدل معمولا قسمتی از سنگینی مو با کوتاهی‌های نامنظم گرفته می‌شود و مو حالت بیشتری نسبت به مدل چتری‌های صاف دارد. هرچند همانند چتری‌های صاف، این مدل چتری نیز توجه را به چشم‌ها و فرم صورت جلب می‌کند.

مدل-موی-چتری-نامنظم

[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : آموزش کوتاه کردن مو در خانه[/su_note]

چتری خیلی کوتاه یا پیکسی

این مدل چتری فقط قسمت کمی از بالای پیشانی را می‌پوشاند. این مدل چتری برای افرادی که فرم صورتشان حالت بیضی دارد مناسب است. چتری‌های خیلی کوتاه با مو‌های کوتاه سازگاری بیشتری دارند. چتری کوتاه صورت را بازتر و روشن‌تر نشان می‌دهند.
مدل-موی-چتری-کوتاه

مدل موی چتری نامتقارن

این مدل چتری با چتری‌هایی که به یک سو قرار می‌گیرند متفاوت است، در این مدل به جای اینکه مو‌ها را از سمتی به سمت دیگر بیاورید، به همان شکل که مو در صورت قرار گرفته است نامتقارن کوتاه می‌شوند و شکلی ایجاد می‌کنند که گویا مو‌ها را به یک سمت شانه کرده اید. این مدل بسیار توجه را به خود جلب می‌کند چرا که خیلی فشن و مدلی جدید است.
مدل-موی-چتری-نا-متقارن
[su_note note_color=”#d394d5″]این مطلب را نیز بخوانید : جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه[/su_note]

چتری جدا شده

این چتری معمولا فرق از وسط هستند برای همین به آن‌ها چتری‌های جداشده می‌گویند چرا که از وسط از یکدیگر جدا شده و به دو قسمت تقسیم می‌شوند. این مدل چتری معمولا برای مواقعی که چتری‌های شما بلندتر از حد ابرو‌ها می‌شود، مناسب است.
مدل-موی-چتری-جدا--شده
برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی باقری بیوتی صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.
گل-نرگس

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply