علت رنگ نگرفتن مو

مهمترین علت رنگ نگرفتن مو چیست؟

علت رنگ نگرفتن مو

به علت تمایلی که خانمها به زیبایی و تنوع دارند ممکن است  بعد از گذشت مدتی از رنگ موی فعلی خود خسته شوند و درصدد برآیند تا رنگ موی خود را تغییر دهند .اما همیشه رنگ سرشان ، همانی که می خواستند نمی شود یا اصلا رنگ نمی گیرد.این مشکل زمانی پیش می آید که فرد مهارت و تجربه لازم در رنگ کردن را نداشته باشد برای پی بردن به علل رنگ نگرفتن مو با سالن زیبایی گل نرگس همراه باشید.

شاید برای رنگ کردن مو طبق دستورالعمل لازم عمل کرده باشید و پس از قرار دادن ترکیب رنگ مو و صبر کردن برای مدت زمان لازم، موها را بشویید ولی مشاهده کنید که موها در برخی قسمت ها یا به طور کلی رنگ نگرفته اند.

 

علت رنگ نگرفتن مو

دلیلی که باعث می شود موها رنگ نگیرد برمی گردد به مقاومتی که مو از خود در برابر مواد شیمیایی نشان می دهد.
برخی موها مقاومت بیشتری به مواد شیمیایی دارند.

این موضوع به خصوص در مورد موهای خاکستری و یا موهای ضخیم صادق است
و این موها دیرتر رنگ می گیرند.

 

این مطلب را نیز بخوانید : نحوه رنگ کردن ریشه مو

 

راه حل رنگ نگرفتن مو

برای رفع مشکل رنگ نگرفتن مو باید ،موهایی که منافذ کمتری داشته، ضخیم بوده و یا خاکستری یا سفید هستند را قبل از رنگ کردن نرم کرد. برای این کار محصولاتی تحت عنوان pre-softening در بازار وجود دارند که با ترکیب با اکسیدان ۱۰، می توانند موها را آماده پذیرش رنگ مو کنند. کافیست ترکیب این ماده با اکسیدان ۱۰ را قبل از رنگ کردن موها و تنها به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی موها قرار دهید. سپس این ترکیب را از روی موها شسته و موها را به خوبی خشک کنید تا موها آماده رنگ شدن شوند.

 

 

علت رنگ نگرفتن مو چیست ؟

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی گل نرگس صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.همچنین اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

اشتراک گذاری پست

2 دیدگاه