More-durability-hair-color

برای ماندگاری بیشتر رنگ مو چه کار کنیم؟

ماندگاری بیشتر رنگ مو

داشتن رنگ مو جذاب و زیبا می تواند چهره شما را روشن تر و ماندگارتر کند .زمانی که موهای خود را رنگ می کنید بعد از مدتی و براثر شستشو ممکن است رنگ شما از بین برود از آنجایی که خانم ها برای زیباتر شدن بیشتر و ایجاد تفاوت اقدام به رنگ کردن مو می کنند برای حفظ و دوام رنگ مو باید با روشهای ماندگاری بیشتر رنگ مو آشنا شوند.آشنایی با روشهای ماندگاری بیشتر رنگ مو خود به خود باعث صرفه جویی در پول و زمان شما خواهد شد.اگر قبل از رنگ کردن کارهای زیر را انجام دهید ماندگاری رنگ مویتان بیشتر خواهد شد.

 

راهکارهایی برای ماندگاری بیشتر رنگ مو

 

تقویت کردن

برای ماندگاری بیشتر رنگ مو ،۳ یا ۴ روز قبل از رنگ گذاشتن ازتقویت کننده های پروتئینی و نرم کننده های تقویتی برای موهایتان استفاده کنید چون همیشه موهای سالم رنگ مو را بیشتر نگه می دارند.

.

تمیز کردن

دو روز قبل از رنگ کردن موهایتان را با استفاده از یک شامپوی قوی بشوئید . موهایتان هنگام رنگ گذاشتن باید فاقد هرگونه ژل ، موس و اسپری مو و یا محصولات حالت دهنده دیگر باشد.

 

More- durability- hair-color2

 

زمان بندی

تقریبا دو روز بعد از شستشو ، که موهایتان کمی کثیف است مناسبترین زمان برای رنگ کردن است.معمولا در هنگام رنگ کردن روی پوست سرتان احساس سوزش و خارش دارید اگر موهایتان کمی چرب باشد این چربی طبیعی میزان سوزش و خارج را کمتر کرده و تحمل رنگ مو بر روی سر را برایتان آسان می کند.

 

صبر

برای اثر کردن رنگ مو اجازه بدهید رنگ مو به اندازه کافی روی سرتان بماند. همیشه بعد از مدت زمان تعیین شده در کاتالوگ رنگ مو ، موهایتان را بشوئید .موهای سفید و خاکستری کمتر از موهای رنگی ، رنگ مو را جذب می کنند پس اگر موهای خاکستری هم دارید ، اجازه بدهید رنگ مو مدت بیشتری روی سرتان بماند تا این موها کاملا با رنگ  پوشیده شود.

social position

اشتراک گذاری پست

یک دیدگاه