آموزش-کوتاهی-مو

آموزش کوتاهی مو

آموزش کوتاهی مو

قطعاً برای اکثر خانم ها و دخترخانم های جوان کوتاه کردن موهایشان یکی از سخت ترین کارهاست! مخصوصا اگر موهای بلندی داشته باشند.سالن زیبایی گل نرگس در این مقاله به شما کوتاهی مو را آموزش می دهد.

 

مرحله اول کوتاهی مو

بهتر است که موهایتان خشک باشد تا بتوانید تغییر را خیلی بهتر ببینید. چون وقتی خیس باشد و کوتاه کنید، موقع خشک شدن خیلی کوتاه تر از چیزی میشود  که میخواستید.

 

 

مرحله دوم کوتاهی مو

موهایتان را به دو قسمت تقسیم کنید، هر دو قسمت را به سمت جلوی شانه بیاورید و بعدش کش مو را درست بالای قسمتی که می خواهید کوتاه کنید ببندید.

 

 

 

این مطلب را نیز بخوانید : جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه

 

 

مرحله سوم کوتاهی مو

نفس عمیقی بکشید و شروع به بریدن کنید. اگر می خواین موهایتان مدل باب بشود، به صورت صاف ببرید و اگر میخواهید که انتهایش ضخیم و زاویه دار بشود به صورت ساعت ۲ و یا ۱۱ (عقربه های ساعت و زاویه شون) برش بزنید.

 

 

مرحله چهارم کوتاهی مو

حالا موها را به صورت دم اسبی پایینی ببندید و با کش محکمش کنید.حالا یه حالت V شکلی میبینید که باید ببریدش تا صاف بشود. البته اگر دوست دارید میتوانید همانطوری رهایش کنید.

 

 

 

این مطلب را نیز بخوانید : انواع مدل موی جلوی سر زیبا و جدید

 

 

مرحله پنجم کوتاهی مو

حالا انتهای موها را باید تمیز کنید تا همه ی مو یکدست و مرتب بشود، هر موی بلند غیرعادی را باید کوتاه کنید. موها را دسته دسته با شانه صاف کنید و انتهایش را بین دوتا انگشتتان بگیرید و مرتب کنید، اگر موهایتان ضخیم است  بهتر می باشد  دسته های کوچکتری را انتخاب کنید. یادتان باشد که موقع کوتاه کردن با زاویه های ساعت ۲ یا ۱۱ عمل کنید که موها زیباتر و یکدست به نظر برسد.

 

 

برای آشنایی با خدمات تخصصی رنگ مو سالن زیبایی گل نرگس صفحه خدمات تخصصی رنگ مو و لایت های ژورنالی را بخوانید.اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید.

 

گل-نرگس

اشتراک گذاری پست

یک دیدگاه