Late-European-makeup

آرایش لایت اروپایی جذابترین آرایش صورت

آرایش لایت اروپایی از جدیدترین و زیباترین مدل های میکاپ در سالن های زیبایی است این نوع آرایش که به آرایش محو معروف شده است امروزه طرفداران زیادی دارد .در آرایش لایت اروپایی بیشترین تمرکز بر روی رفع ضایعات سطحی پوست همچون کک و مک، جوشگاه ها و یا لکه های قرمز رنگ وجود دارد.

آرایش لایت اروپایی گونه ای ملایم از آرایش کلاسیک است که در آن از رنگ ها و مواد پوشاننده پوست به شکلی محدود و با رعایت کلیه قوانین میکاپ استفاده می شود. در آرایش لایت اروپایی به طور کلی سه رنگ  دیده می شود که این سه رنگ مکمل هم هستند و به این ترتیب آرایش طرح ساده ای به خود می گیرد و باعث می شود زیبایی و وقار طبیعی چهره حفظ شود وپوستی با طراوات و شاداب داشته باشید.

 

زیرسازی در آرایش لایت اروپایی

برای زیرسازی به روش آرایش لایت اروپایی ابتدا بر روی صورت و گردن آبرسانی و ماساژ انجام می شود تا چربی های اضافی پوست گرفته شود سپس ، از یک لیکوئید دقیقا همرنگ با پوست طبیعی صورت فرد استفاده می شود.بعد از پخش لیکوئید ،با استفاده ار یک پنکیک پودری همرنگ با لیکوئید سطح پوست کاور می شود و پوست حالتی مات و طبیعی به خود می گیرد.

 

نحوه آرایش چشم ها در آرایش لایت اروپایی

معمولا برای آرایش چشم ها در آرایش لایت اروپایی از رنگ های زنده و ملایم استفاده می شود دراین سبک آرایش هر دو طیف رنگی گرم و سرد را می توان برای آرایش چشم استفاده نمود .در این نوع آرایش از رنگ تیره و مات در گوشه خارجی چشم و رنگ روشن مات در گوشه داخلی چشم استفاده می شود.

 

Bright- makeup

 

 

نحوه آرایش ابروها در آرایش لایت اروپایی

برای آرایش ابروها در این نوع آرایش از سایه های متناسب با رنگ طبیعی ابروها و موهای شخص استفاده می شود.تا حالت طبیعی چهره حفظ شود.

 

آرایش لب در آرایش لایت اروپایی

در آرایش لایت اروپایی ار رنگ های جیغ و تند برای آرایش لب استفاده نمی شود معمولا رنگ رژ لب هماهنگ با سایه چشم انتخاب می شود رنگ های مناسب برای این آرایش می تواند کالباسی روشن، شکلاتی روشن، کرم پودری با تناژ صورتی یا نارنجی و امثال آن باشد.

 

آرایش موها در آرایش لایت اروپایی

نحوه آرایش موها در این سبک آرایش بسیار پر اهمیت تر از آرایش صورت است  و مدل های بسیاری برای آرایش مو در این سبک آرایشی وجود دارد.از انواع شنیون ها و مدل های فانتزی بافت مو می توان در این نوع آرایش بهره گرفت.

 

 

social position

اشتراک گذاری پست

یک دیدگاه